Wpis z mikrobloga

@prsye: czytałem mangę. doszedłem do przesłuchiwania jakiegoś członka sekty i rzuciłem. anime rzuciłem na drugim sezonie. planuję wrócić ale jakoś odkładam od 2 lat i nie mogę dokończyć xD
  • Odpowiedz
@Smiecharz: nie wiem czy udało ci się jakimś cudem uniknać spoilerów, ale jeśli tak ... to po prostu nie możesz odpuścić 3 i 4 sezonu, kierunek w jakim poszła fabuła po prostu zmiażdzyła moje najśmiejsze oczekiwania.

Trzeci sezon to część która całkowicie zmienia postać rzeczy... nie zawaham się użycia określenia "greatest story ever told"

2 z 3 najlepiej ocenianych odcinków na IMDB zajmują epizody AOT.
p.....e - @Smiecharz: nie wiem czy udało ci się jakimś cudem uniknać spoilerów, ale j...

źródło: comment_1611614536m9IYOB6D8LZbkrlPxmE1qR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@prsye: nie uniknąłem spoilerów. specjalnie sprawdzałem co się dzieje. wyczytałem że okazało się w końcu że moce tytanów to efekt zawarcia paktu z diabłem. nikt kto ma te moce nie żyje długo. kiedy np w walce zginie ktoś z mocą tytana moc zostaje losowo przekazana do kogokolwiek na świecie. świat w którym toczy się akcja to jakaś alternatywna rzeczywistość z którego ktoś zrobił sobie pole doświadczalne? jak sie mylę to
  • Odpowiedz