Wpis z mikrobloga

Wlaczylem transmisje, wiedze o skokach czerpalem tylko z wykopu i mam pytanie.

To jest ta potega sportow zimowych? U siebie dostaja w dupe jak male dzieci..... Myslalem, ze "polska potega" w skokach to przynajmniej jakis faworyt, a nie walka o miejsca za pierwsza dziesiatka.

Nastepnym razem jak piszecie o "potedze" to musicie pisac, ze pierwszych 10 najlepszych nie bierzecie pod uwage.
#skoki
  • 25
  • Odpowiedz
Każdy rozsądnie myślący widz powie, że to był relatywnie słaby konkurs i to widać po reakcjach na tagu


@therealhajto: To komentatorzy i trenrzy nie sa myslacy. Wykop wie lepiej. To oni mowili o sukcesie w zakopanym.
  • Odpowiedz
@FortunaHej: Dość dobry konkurs dla Polaków był wczoraj, gdy byli na podium. Jeśli dzisiaj ktoś mówił o wielkim sukcesie, to po prostu nie ma racji. Natomiast nie oczekuję od trenera Dolezala, że wyjdzie na wywiad i powie, że Polacy skakali słabo - to jest oczywiste, że tego nie zrobi i będzie mówił, że było poprawnie. On nie jest panikarzem by tak się zachowywać po jednym słabszym konkursie.
  • Odpowiedz
Dość dobry konkurs dla Polaków był wczoraj, gdy byli na podium


@therealhajto: Co mnie to obchodzi? Widzialem konkurs dzis, widzialem opinie zawodowcow, a nie anonimow z wykopu. Konkurs byl wedlug nich bardzo dobry, chwalili polakow, za miejsac w 2 i 3 dziesiatce jednym slowem POTEGA.
  • Odpowiedz
@FortunaHej: W początkowym wpisie odnosisz się właśnie do tych "anonimów z wykopu", a mam wrażenie, że żaden z nich nie podpisuje się pod tą opinią. Efekt jest taki, że stworzyłeś chochoła i dyskutujesz sam ze sobą.
  • Odpowiedz