Wpis z mikrobloga

Usunąłem konto z portalu #lurker - co widzę jako użytkownik niezalogowany? niezalezna.pl nczas.com pch24.pl prawy.pl magnapolonia.org wgospodarce.pl wpolityce.pl info.wiara.pl sredniowieczny.pl dorzeczy.pl gazetapolska.pl
Konto usunąłem po kilku miesiącach, bo poziom stał się nie do zniesienia. Pomyśl teraz, że gdy jesteś zalogowany i masz dostęp do tagów politycznych, tego ścieku jest 10x więcej. Użytkownik niezalogowany nie widzi większości tego gówna.
Standardowy tytuł na lurkerze:
"Masoneria prowadzi niestrudzenie swoją krecią, podziemną i konspiracyjną robotę, mającą na celu zgubę Kościoła katolickiego"
Nie możesz też powiedzieć niczego złego na religię katolicką, bo zaraz dostaniesz 10+ minusów. Nawet jednego słowa.
Lurker od początku był portalem bez poprawności politycznej, co mi się podobało. Teraz jest to ściek dla Niewolników Maryi czy innego turbo-katolickiego gówna.

#bekazprawakow
  • 7
  • Odpowiedz
@pmub: to było dobre, póki mogłeś dyskutować o czym chcesz i dostać w zamian dobrą i merytoryczną dyskusję. Jeszcze kilka miesięcy temu. Widzą to też starzy użytkownicy lurkera, którzy często przestali się zupełnie wypowiadać. Portal stał się turbo-katolickim miejscem dla najbardziej radykalnych prawaków, którzy pieprzą tylko o lewactwie, lgbt, aborcji i o tym co się dzieje na wykopie. Aha... jeszcze się ciągle modlą i epatują swoją religijnością
  • Odpowiedz
@pmub: przejrzałem na oczy tydzień czasu w niedzielę, wchodzę poczytać coś wartościowego(nic nie znalazłem), a tutaj gościu wrzuca post nawołujący by iść na "Nabożeństwo" i się modlić, 20+ plusów (tam to bardzo dużo). Odpisałem, że mam w dupie to nabożeństwo, 20+ minusów gości, którzy mają krzyże w avatarach czy jeszcze inne gówno :D
  • Odpowiedz