Wpis z mikrobloga

Pierwsze blind playthru Detroit Become Human odbyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Starałem się grać pacyfistycznie, a wyszło że zabiłem każdą z trzech postaci XD

Markus poległ jako pierwszy, co aż mi ładna pani z menu wypomniała ( ͡° ʖ̯ ͡°) przy demonstracji cisnąłem nim do przodu mimo, że policja już dwa razy strzelała i zabijała androidy. Myślałem, że jak gra mi pozwala nim cisnąć to nic złego się nie stanie XD
Connor zginął przy zasadzce na Jericho. Goniłem North i ona wyskoczyła normalnie ze statku, a Connor stał jak głupi i go glina zastrzelił. Dziwne to było bo wyglądało jakbym nie miał żadnej innej opcji.
Kara uśmiercona przy kontroli paszportowej na granicy. Miałem opcję żeby poświęcić tego olbrzyma murzyna, jakiegoś randoma, lub Karę więc wybrałem ją myśląc, że najbardziej to pasuje do jej postaci (zawsze każdemu pomagałem). Myślałem, że może coś się stanie pobocznie co pozwoli jej uniknąć śmierci, a tu zonk, paszport do walidacji i android do odstrzału XD

Fajna giera, wciąga. Żałuję, że tak późno to ograłem, bo Heavy Rain (#jasoooooooooooooooon) bardzo mi się podobał od tego studia. Teraz tylko poczyścić trofki i zobaczyć inne zakończenia pod platynkę. Nie jestem pewny, czy da się to ogarnąć wszystko przez chapter select czy muszę od nowa grać.

#ps4 #detroitbecomehuman
shichibukaii - Pierwsze blind playthru Detroit Become Human odbyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sta...

źródło: comment_1608911011JTovjflVU4lSd0Qq1RaV2Q.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Pierwsze blind playthru Detroit Become Human odbyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Starałem się grać pacyfistycznie


@shichibukaii: czy nie blind.

BTW: każdy naiwny się na początku nabiera że da się pacyfistycznie :) I zonk :) Nie ma darmowej pizzy. I darmowej rewolucji. Niestety.

Nie jestem pewny, czy da się to ogarnąć wszystko przez chapter select czy muszę od nowa grać.


Dawno grałem ale jesli pamietam to mozna bylo
  • Odpowiedz
czy nie blind.


@MarcinOrlowski: w ciemno. Zawsze jak wiem, że są dwie ścieżki to tą 'złą' zostawiam na drugie ogranie (jak np. w infamous).

Tak, bardzo wciągająca. Natomiast demo tej gry mnie odrzuciło bo jeden (i to tak sobie wybrany rozdział) absolutnie nie oddaje klimatu całości.


Który rozdział tam dali? Wiem, że na trailerze był ten pierwszy z androidem na balkonie.

A co do spoilera to w zyciu bym się tego
  • Odpowiedz
@MarcinOrlowski: nie orientujesz się czy jak teraz zacznę nową grę to czy flowcharty mi się zresetują i będę odblokowywał wszystkie od nowa? Czy te z pierwszego playthru też będą wyświetlone?

edit: nvm znalazłem, że się nie usunie
  • Odpowiedz
Który rozdział tam dali


@shichibukaii: ten sam. Problem w tym że chyba potrzeba chwili zeby załapać jakąś więź z bohaterami. A tu masz tylko Connora i nie wiadomo o co chodzi ze on tam łazi i czegokolwiek szuka. Trailer coś niby mówił więcej ale tak sobie do mnie to trafiło wtedy.

w zyciu bym się tego nie spodziewał, że może być taka opcja


No niestety, scenariusz miejscami mocno przewidywalny a szkoda.
  • Odpowiedz
@shichibukaii: Kara przezyje jak bys sie nie bil z Policja. Niestety, u mnie tez 'padla' xD

Mozesz wszystko ogarnac przez chapter select, ale jedna z trofek to


bo mozliwe, ze bedziesz musial wziac jeden z pierwszych rozdzialow i grac na tym save'ie do konca
  • Odpowiedz
@shichibukaii: tez tak myslalem do momentu w ktorym sie nie okazalo, ze ten android co jest na dachu stacji telewizyjnej (czy co to tam bylo) tez sie liczy i musialbym spokojnie pol gry przechodzic. Moze kiedys.
  • Odpowiedz