Wpis z mikrobloga

Mircy, czy mam słuszne wrażenie, że sprzedawca z #aliexpress robi mnie w wuja? Wszystko co zamawiam, zamawiam z dostawą AliExpress Standard Shipping do #paczkomaty #inpost i trafiłem na typa/sklep, który wysłał przesyłkę usługą SunYou - ale oczywiście z adresem dostawy takim jak paczkomat. Tracking wskazuje na obecność paczki w Polsce już od ponad tygodnia ale nie mam numeru z InPost jak zawsze tylko jakieś #!$%@? ze strony sprzedawcy. Jest szansa, żeby to jakoś odzyskać? Niby nic nie znacząca przesyłka wśród setek innych poprawnie doręczonych, ale nie zamierzam tego podarować skośnookiemu ()
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@mles paczka w Polsce i Ali odrzuci spor bo kaze sie kontaktowac z poczta oni tego nie zrozumieja. Nie wiem jak inni ja taki spor przegralem bo kitajec nie podal mojego nr tel prawdopodobnie i paczke zawrocili
  • Odpowiedz
  • 0
@Misiek2115: Na szczęście dobrze. Paczka w Polsce została przejęta przez innego dostawcę i finalnie trafiła do jakiegoś punktu odbioru - nie inPostu i nie PP. Na szczęście nr telefonu był poprawny i tą metodą się kontaktowali.
  • Odpowiedz