Wpis z mikrobloga

Mireczki, polecicie jakieś suszarki do butów snowboardowych? Chętnie z aliexpress. Chodzi mi o takie wkładane do butów, które można zabrać ze sobą na wyjazd. Zastanawiam się czy temperatura nie niszczy wkładki w środku, jakies doświadczenia?
#snowboard #narty
  • 8
  • Odpowiedz
@Stashqo: nie niszczy za slabo to grzeje zeby niszczyc, ja jakos zawsze w narciarniach trafialem na te wieszaki z grzaniem wiec rzadko kiedy uzywalem, mozesz kupic cokolwiek z ali to wszystko dziala podobnie
  • Odpowiedz
@Stashqo: ja bym polecał produkty rodzimej firmy http://www.elektrowarm.com/product-category/suszarki-do-butow/. Znajdź sobie interesujący Ciebie model i wpisz w google nazwę, to zakupisz za normalną cenę.
W czasach koronawirusa tym bardziej trzeba wspierać Polskich przedsiębiorców. Sam korzystam z modelu sb3, po 6 latach nadal grzeją, ale w jednej suszarce awarii uległo światło UV. Nie przejmuj się, nie zniszczą buta. Nagrzewają się do max 50 stopni.
  • Odpowiedz
Najtańsze wkładki grzewcze do butów, dwoje kupiłem na allegro za 15 czy 20 PLN. Małe do zabrania na wyjazd a buty zawsze rano suchy
  • Odpowiedz