Wpis z mikrobloga

Niestety, ale ostatnie dni utwierdziły mnie w przekonaniu, że nasz kraj wychowuje kolejne pokolenia analfabetów wtórnych. Prowadząc dyskusję z wieloma ludźmi, w tym również i na wykopie można odnieść wrażenie, że połowa z nich nie potrafi zrozumieć przekazu, który jest do nich kierowany. Osoby takie skupiają się tylko na danym fragmencie tekstu ignorując jego szersze znaczenie, następnie nie zważając na nic usilnie próbują przypisać do osoby, którą uznały za swojego "wroga" różne negatywne cechy i poglądy. Osobiście bardzo mnie to smuci ponieważ uniemożliwia to prowadzenie rozsądnej debaty, która pozwala na wypracowanie kompromisów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#neuropa #bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow #mamboldupy
  • 11
@Renard15: Niby tak, ale nigdy jeszcze nie widziałem takiego zagęszczenia osób, które próbują usilnie zrobić ze mnie obrońcę praktyk komunistycznych, które są dla nich powiązane z aktualnymi protestami.
@Viore: heh muszę przyznać, że użyte tagi sugerują problemy z psycha ale to co napisałeś ma sens i mogę się pod tym podpisać wszystkimi kończynami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie po upadku komuny wpływypartie polityczne z poparciem USA/DE zrobiły z tego kraju chlew obsrany guanem. Nie ma absolutnie l, żadnej partii dla której jedyna racja byłaby polska racja stanu.
@piastun: Wyjaśnij mi jak użyte tagi mogą sugerować stan mojego zdrowia psychicznego, twoje tezy wydają się urzekające. Poznam je z wielką chęcią.

::Piszę to tylko w połowie sarkastycznie, serio jestem ciekaw czemu uważasz, że użycie tych tagów coś określa.
@Viore: przesledz podobne tagi na wysoki i zrozumiesz. Żeby nie było sam jestem wrogiem kościoła katolickiego i uważam, że w PL to rodziny powinny decydować o aborcji chorych płodów/dzieci i żyć z tym wyborem. Jednak patrząc na zachowanie tego sojowego guana widzę że tylko twarda palą na łeb mogłaby ich ozdrowic.@Viore@Viore
@piastun: Zgadzam się, że jest tu wielu "inteligentnych" po obu stronach, tego się nie da niestety uniknąć na portalach tego typu. W tej chwili skupiam się jednak na części "prawackiej" ponieważ ona się bardziej uwidoczniła, przynajmniej w kontekście wykopu. Wieszczowie strony lewej są bardziej aktywni na protestach. Swoją drogą już pierwszego dnia protestów zwracałem uwagę, że pojawienie się tam radykałów pod sztandarami lgbt nie przyniesie nic dobrego. ( ͡° ʖ