Wpis z mikrobloga

HAHAHA, będzie zabawinie, jeśli nowe xboxiki zaczna się psuć jak xboxy 360. Skupili się na mocy a nie wydajnym chłodzeniu. Lepiej nie stawiajcie tych konsol pod choinkami w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://antyweb.pl/xbox-series-x-sie-grzeje-problem-temperatura/

Spełnił się najgorszy scenariusz. Xbox Series X grzeje się jak szalony. Ktoś nawet poparzył sobie nim dłonie.

#ps5 #xbox #xboxseriesx #konsole
MrBogumil - HAHAHA, będzie zabawinie, jeśli nowe xboxiki zaczna się psuć jak xboxy 36...

źródło: comment_1602241148n8TlGNbJtfaS7pRNTR4mR6.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@MrBogumil:
Pojawiają się głosy dziennikarzy, którzy również testują Xboksa Series X i według nich – nie ma najmniejszego problemu ze sprzętem Microsoftu. Amerykańska korporacja ma nawet testować urządzenie w specjalnych piecach, w których konsola jest testowana w różnych warunkach i generowane ciepło nie będzie problemem:

Pojawiają się nawet głosy, według których wypowiedziane słowa to „akcja” fanów Sony, by pokazać Xboksa Series X w złym świetle.
  • Odpowiedz
@MrBogumil: Dużo czytałem w tym temacie, wszystko wygląda na slabą ściemę. Recenzent, który wspominał o dużym wydzielaniu ciepła, dodał, że 'podobnie jak w XOX, ps4Pro, PC', którego kawałku już nikt nie cytuje. Problem byłby, jakby konsola nie wydzialała ciepła, tyle w temacie. baited
  • Odpowiedz
@MrBogumil: ja tam jestem pod wrażeniem że przy tak ciasnym wypchaniu tego klocka tam jest jakikolwiek przepływ powietrza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem ten wiatrak i mimo że jest ładnie wyprofilowany i faktycznie będzie ciszej chodził to jak widzę ze ktoś pisze o cichej ale gorącej konsoli to z przymrużeniem oka czytamm Jakby temperatury tego wymagały to by podkręcili prędkość
  • Odpowiedz
@MrBogumil:

People are using something I said on the podcast, clipped and out of context, where I said it was enough heat to warm up a room… except I go on to say that's like a high-end PC, Xbox One X, PS4 Pro, etc. Electronics make rooms warm unless you have AC.

— Jez
  • Odpowiedz