Wpis z mikrobloga

Mirki, w jaki sposób mogę zobaczyć starsze posty na twitterze? Piszę bota w pythonie scrapującego wszystkie koronawirusowe statsy i nawet pobiera, ale muszę regexy dodatkowe dodać, bo forma postów zmieniała się na przestrzeni miesięcy. Najdalej na twitterze mi z 6 lipca pokazuje :/ Da się w API jakiś posty z konkretnego dnia pobrać? Jak nie to będę musiał wyświetlać cały tekst w konsoli i analizować (teraz wyświetlam tylko datę i liczbę).

#programowanie #twitter
  • 4
  • Odpowiedz
Dobra nieważne, poradziłem sobie tak, że zapisuje sobie wszystko do pliku txt i analizuje.

BTW pierwszy raz robię coś w Pythonie i jestem pod wrażeniem jak to idzie szybko i sprawnie, mimo tego, że nie znam składni za bardzo. PHP here i tak jakbym przesiadł się z malucha na bentleya ()
  • Odpowiedz
@hiroszi: W node pisałem trochę, ale takie meh, przejadł mi się trochę javascript, bo na froncie pracuje w nim non-stop ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż nie powiem, z co nowszą wersją ES javascript tylko u mnie punktuje.

A padło teraz na pythona, bo jaram się sieciami neuronowymi odkąd o nich poczytałem i chciałbym coś popróbować w przyszłości, to sobie składnie chociaż ogarnę przy takich projekcikach. Poza tym
  • Odpowiedz