Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: na dworcach i lotniskach to powinni wieszać, takie jedno magiczne słówko dla przyjezdnych strasznie ułatwi kontakt z tubylcami. "Good morning, ja #!$%@?ć this"
  • Odpowiedz
@Paula_pi: może twój ograniczony umysł tego nie pojmuję ale jednak się uczą i to nie mało osób. Studia polonistyczne w Chinach czy Japonii gdzie na 200 chętnych w Tokyo dostaje się 15/16 osób. Jest też sporo osób w Japonii którzy uczą się po prostu hobbistycznie i poznają naszą kulturę bo mimo wszystko jest ciekawa.
  • Odpowiedz
@Niukron: wiesz masz coś ciekawego do przekazania ale zaczynasz od obrażania mnie. Czy tylko dlatego, że nie interesuję się Japonią i Chinami to mój umysł jest ograniczony?
Nie bądź prostakiem, bądź miłym człowiekiem. Każdy zasługuje na szacunek nawet Paula pi
  • Odpowiedz
@DzonySia po co się wtrącasz żeby mi robić przykrość? Czy ja kiedykolwiek byłam wobec Ciebie niemiła? Skąd ten atak? Wytłumacz mi proszę. Wstajesz rano i pierwsze co robisz to plujesz jadem. Nie lepiej zacząć dzień pozytywnie?
@marek22: to jest tzw wyolbrzymienie. Nie wszytko trzeba traktować 100% dokładnie. I jestem pewna że to wiesz tylko udajesz, że nie rozumiesz bo wtedy masz super argument żeby mi dokopać. Bo przecież nie ma lepszej
  • Odpowiedz
@azurro: Napisałes na podstawie jakiegos głupiego komentarza że pracuje na magazynie w nocy, że zadaje się z nizinami społecznymi, że mam ograniczony światopogląd i że jestem zakompleksiona. I jak mam Ci przytaknąć?
Nie rozumiem o co wam chodzi, smieszkujemy sobie na Nocnej, nie robimy nikomu krzywdy. A potem przychodzicie wy, z dziennej i nas obrażacie. Po co?
  • Odpowiedz