Wpis z mikrobloga

Cześć! Kojarzycie chińska firmę CaDa / DoubleE? Zaczęli wypuszczać sety z serii master, z zestawami "na licencji" i w porozumieniu z AFOLami którzy stworzyli fajne MOC. Poniżej i w komentarzu dwa sety z serii master. Dodatkowo, oprócz standardowych klocków znajdziemy również takie których LEGO nie robi.
I teraz moje pytanie, ktoś ma któryś z zestawów bądź inny i jakie wrażenia jakościowe?
Sam kupiłem kiedyś w Biedronce na wyprzedaży koparkę z tej firmy i powiem szczerze że za 80 zł koparka sterowana chyba po bt z silnikiem i serwem sprawuje się nad wyraz dobrze i działa do dzisiaj a meczy ja małe dziecko.

#lego #cada #doublee
walek_87 - Cześć! Kojarzycie chińska firmę CaDa / DoubleE? Zaczęli wypuszczać sety z ...

źródło: comment_1599152562Ij3SvX8DH0ZD43LmTF5oaN.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@walek_87: Ja kupiłem buggy z całym zestawem elektryki. Batterybox padł po 2 ładowaniu, ale to z mojej winy, bo nie użyłem oryginalnego kabla. Napisałem do supportu i opisałem problem. Podobno jak się zapoda za duże napięcie to siada jakiś mikrokontroler. O dziwo przysłali mi za free nowy razem z pilotem i obiecali poprawić ten batterybox. Nowy siadł po pierwszym ładowaniu już na oryginalnym kablu xD Same silniki spoko, serwo nie ściąga
  • Odpowiedz