Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nomad40k: do kamuflażu użyłem tamiya xf65 xf64 a żółty to xf59 chyba z lekką domieszką xf60 ale bez tego też by było dobrze. Drewno to bodajże leather Brown zmieszany z beasty Brown od vallejo. Do dodatków używam tego co mam bo zaczynałem od figurek i akurat te kolory mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Novick: na pewno potrzebny jest aerograf bo bez niego to dupa, ja mam do niego zrobioną sprężarkę z ręcznego opryskiwacza do ogrodu xd akurat na tym modelu z racji kamuflażu z ostrymi kątami użyłem wcześniej zrobionych przymiarów z wyciętym wzorem, dopiero za trzecim razem wyszedł mi ten kamuflaż. Teraz robię tygrysa i będę pierwszy raz malował kamuflaż z ręki i trochę się cykam jak to wyjdzie
  • Odpowiedz
@ziel0ny super wyszło. Jedyne co bym zmienił to trochę mniej 'spalshing mud' na tych bocznych panelach lub rozbryzki mniejszych rozmiarów . Przód i tył jest stonowany i bardziej mi się podoba. Ale to tylko moje odczucia :D z ciekawości - ten kompresor , robiłeś według filmiku Plasmo? :D
Ja z ręki pędzlem robiłem Tygrysa, rzuć okiem jest na profilu
Niedługo skończę Shermana to podrzucę fotki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@resident28: bardzo możliwe że za duże, robiłem je pryskając z pędzla więc pryskało jak chciało ale z drugiej strony wiem jakie na Prusach wschodnich potrafi być błoto więc można było aż tak ubrudzić. Bardzo możliwe że z filmiku plasmo już nie pamiętam, ale sprawdza się dobrze tylko trzeba mieć pomocnika do ciągłego pompowania
  • Odpowiedz