Wpis z mikrobloga

Kable USB C jakiej firmy polecacie do ładowania telefonu? Cholera miałem ponad rok kabel oryginalny co był z telefonem od Xiaomi i wszystko było zajebiście, dopiero po ponad roku zaczął się rozwalać przy miejscu podłączenia do tel. Kupiłem blitzwolfa bo youtuber #mocnyvlog #testhub polecał, minęły dwa miesiące i mimo że kabel sprawia wrażenie dużo lepiej wykonanego niż mój poprzednik, no bo pleciona izolacja itp. to zaczął przerywać ładowanie. EHH. Żadnych widocznych uszkodzeń, po prostu przerywa w zależności jak go ułoże i tyle. Nawet nie wiem co się mogło stać, jakiś drut w środku pękł? Chyba znowu kupię oryginalny Xiaomi bo działał ponad rok, chociaż nie wydawał sie super solidny. No chyba, że polecacie coś serio wytrzymałego. Najlepiej 180cm długości.
#elektronika #kable #xiaomi #ladowarki #usbc
  • 10
@Sephirionn: Z Baseus kupiłem jeden, nieświadomy firmy, po tygodniu, pomimo że izolacja nie została przerwana ładowanie przerywało. Później kupiłem drugi i ten już działa ponad pół roku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sephirionn: wszystkie kable ci przerywają "bez powodu" A może kable jednak są dobre tylko ci gniazdo siada w telefonie? Albo zimny lut w obwodach ładowania? Swoją drogą mam BlitzWolfy od ponad roku i wszystkie trzy kable śmigają nienagannie do dzisiaj.
@Sephirionn: Możesz też sprawdzić czy nie masz za dużo syfu zebranego w porcie USB. Kiedyś też myślałem, że mi port ładowania siada i trzeba będzie wymienić, ale pogrzebałem lekko ściętą wykałaczką i sporą kulkę farfocli zebrałem.

Kabli BlitzWolfa używam od dawna i żadnych problemów z nimi nie miałem jeszcze.