Wpis z mikrobloga

@LukeLuke: ci ludzie na serio myślą że małżeństwa jednopłciowe będą się odbywały w kościele?

No i klasyka wśród osób bez studiów

WYKSZTAŁCENIE NIC NIE ZNACZY TYLKO INTELIGENCJA
  • Odpowiedz
@ShineLow a ty wiesz że spora część tej "inteligencji" po studiach to tak naprawdę skończone debile? Ja tam się zgadzam że ukończenie jakiegoś poziomu nauczania nie świadczy o inteligencji. I nie wiem jaką trzeba być ameba żeby myśleć inaczej. W tej chwili każdy debil może se studia zrobić, wystarczy że starczy mu trochę chęci
  • Odpowiedz
@ShineLow no powiem ci że często tak nie jest. Mam znajomych co pokończyli jakieś gówno studia, mają magistra lub inżyniera i zapierdzielaja na magazynie lub w sklepie (bo jakoś nie pomyśleli że na tych studiach trzeba coś robić poza zdawaniem). Serio w tych czasach dużo może świadczyć o inteligencji człowieka ale na pewno nie są to studia.
  • Odpowiedz
@ShineLow dlatego mówię że uważanie że ktoś jest mądry tylko dlatego bo ma studia to jest głupota. Część moich znajomych skończyła technika czy nawet zawodówki i sporo z nich lubi to co robi i są z tego zadowoleni. Wiadomo są wyjątki co poszły #!$%@?ć na budowę bo im się uczyć nie chciało ani nie mieli ambicji, albo co skończyli studia byle je skonczyc. Branie wszystkich jedną miarą jest krzywdzące, bo nie każdy
  • Odpowiedz