Wpis z mikrobloga

Pomyśleć, że jeszcze przed pierwszą turą miałem nie iść na drugą turę jeśli będzie wybór miedzy RT, a AD. Nawet pisałem o tym na wykopie. Jednak to co odpiernicza PiS, TVP i cała ta banda dała mi takiego liścia, że nie wyobrażam sobie nie pójść i nie zagłosować przeciw Dudzie. Codziennie w sumie dostaje w sumie od niego takiego liścia na koniec tej kampanii.
Nawet zacząłem agitować wśród znajomych, by poszli zagłosować przeciw niemu. Znajomi też są Anty Pis, ale albo nie chodzili na wybory albo głosowali na Hołownie/Bosaka w pierwszej turze i nie myśleli o drugiej turze. Z tego co wiem udało mi się paru przekonać.

#polityka #wybory
  • 8
  • Odpowiedz
Pomyśleć, że jeszcze przed pierwszą turą miałem nie iść na drugą turę jeśli będzie wybór miedzy RT, a AD. Nawet pisałem o tym na wykopie. Jednak to co odpiernicza PiS, TVP i cała ta banda dała mi takiego liścia, że nie wyobrażam sobie nie pójść i nie zagłosować przeciw Dudzie.


@maxwol: Miałem dokładnie to samo. Też miałem zostać w domu i też przekonała mnie TVP. Oraz program z rozdawaniem wozów strażackich
  • Odpowiedz
@maxwol: a ja mam całkiem na odwrót, po tym jak usłyszałem co kłamliwie opowiada Trzaskowski i jak traktuje ludzi jeszcze przed wyborami to prezydentem musi być Duda bo to najlepszy kandydat z tej dwójki.
  • Odpowiedz