Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 237
Łazi taki cygan przychlast teraz po dworcu i zaczepia ludzi i aż się #!$%@?łem na przystanku, bo go kojarzę (na przystanku jest teraz xD) no to podchodzę do cygana i gościa, którego zaczepia i pytam "Panowie sie znają?" na to ten młody studenciak, że nie no to mówię do tego cygana "Słuchaj, chcesz zaraz wrócić do Brzegu? Nie? To #!$%@?" i cyganik do mnie "dobra kierownik już idę, po co te nerwy" xD

Studenciak podziękował, a ja ze nie ma za co bo tutaj to norma no i od razu humorek po pracy lepszy jak sie cygana pogoni. Ten Brzeg to zakała dworca PKP we Wro.

#sziszucontent #wroclaw
  • 28
  • Odpowiedz
  • 9
@Shishu kojarzę typa zawsze jak wracałem ostatnim pociągiem, to też jeździł i nigdy tego #!$%@? biletu nie miał :/ Ale to zebranie na bilet do brzegu to działalność familijna bo jeszcze taka cygańska anorektyczka lata, a weekendowo stara matrona dorabia :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Lokif: dokładnie, znam och wszystkich xD ta stara baba najlepsza w pociągu, już raz groziła ze na mnie kawę wyleje jak ja wyrzucilem w Oławie xD

@Rogi_: motornicza linii 15 tylko xD
  • Odpowiedz
@Shishu: Mało znany fakt - w Brzegu są katakumby. Na najniższym poziomie znajduje się królowa matka cyganów która hurtowo ich produkuje, jednak wychodzą na światło dziennie dopiero jak opanują "zbieram na bilet do Brzegu" i "dej 5zł"
  • Odpowiedz