Wpis z mikrobloga

@crest: znam tegp patafiana osobiscie za czasow moim kucowych i bym mu hulajnogi nie dał do pilnowania. On nic nie umie oprócz bycia politykiem i krzyczeniem polska dla polakow
  • Odpowiedz
@crest: o, to widzę podobnie jak u mnie. Nie byłem do końca przekonany by na niego zagłosować, ale dzięki tęczowym wykopkom oddam głos na Bosaka :-)
  • Odpowiedz
jesteś zwykłym kłamcą, ale to typowe dla lewicy. Nigdy wcześniej nie deklarowałem poparcia dla tego kandydata i miałem głosować na kogoś innego.

Oczywiście lewactwo wie lepiej, który chce no kogo głosować i co myśli. Coś jak z tym typem z GW co się pomalował na czarno, i czuł co ludzie myślą o nim XDDDDDDDD


@crest: sugerowanie, że takiego bełkotu nie wysrał wyborca Bosaka xD
  • Odpowiedz
@crest: ty na ogorasa się szykuj na szychtę a nie za politykowanie się bierzesz! Siedzi taki bidok na szparadze, zapycha się w wolnym od ogorasow czasie schabem z kartoflami i sajderkiem z sebą z pokoju, nienawidzi wszystkiego co nie ma czerwonego nosa i skarpet pod sandały. Typowy seba na emigracji. Jak tak nie lubisz cywilizowanego świata to wracaj do siebie na podlasie orać. Aaa, zapomniałem, z czego taki nieuk by
  • Odpowiedz
  • 0
@ej-no-nie-przesadzaj Pjetrek znowu za mną chodzisz, bo cię kiedyś zaorałem i dupa piecze jak widać do dzisiaj.....
A potem będzie płakał żebym cię zostawił, bo się wstydzisz, jak wykopki się z ciebie śmieją XDDDD
I znowu masz te projekcje, tyle razy prosiłem cię żebyś udał się z nimi do lekarza! A zapomniałem, musisz latać do Polski XDDDDDDD Tylko uważaj jak polecisz kiedyś do kraju na tych Sebków, co ci dokuczali, wszyscy
c.....t - @ej-no-nie-przesadzaj Pjetrek znowu za mną chodzisz, bo cię kiedyś zaorałem...

źródło: comment_1593032429gUtHmZhdE3PwjGisd0XaDJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz