Wpis z mikrobloga

@crest: Nie miałeś innego kandydata ponieważ już miesiąc temu typowałeś Bosaka na swojego kandydata, na dodatek całe Twoje konto jest zawalone wyzywaniem innych od lewactwa jak na typowego kuca przystało xD
Bujać to my panowie szlachta xD
  • Odpowiedz
  • 132
@NaczelnyWoody jesteś zwykłym kłamcą, ale to typowe dla lewicy. Nigdy wcześniej nie deklarowałem poparcia dla tego kandydata i miałem głosować na kogoś innego.
Oczywiście lewactwo wie lepiej, który chce no kogo głosować i co myśli. Coś jak z tym typem z GW co się pomalował na czarno, i czuł co ludzie myślą o nim XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@crest: do podjęcia tak istotnego wyboru nie kierujesz się poglądami kandydatów, tylko zachowaniem internautów z portalu ze śmiesznymi obrazkami? xD nawet nie ma się czym chwalić xDDD
  • Odpowiedz
  • 7
@Formateria to jest bardzo poważny portal, gdzie lewica walczy o równouprawnienie, polityka jest na pierwszym miejscu, a większość użytkowników to eksperci w dziedzinie polityki. Jak już wspomniałem, gdy zobaczyłem z jaką klasą Pan Bosak ora lewaków, zdecydowałem się, że na takiego Prezydenta Polska zasługuje i co najważniejsze potrzebuje () Dzięki tęczowej lewicy, poznałem poglądy Pana Bosaka, za co im serdecznie dziękuję XDDDD
  • Odpowiedz
@crest: Pewnie na twoje miejsce jest ktoś kto przez hejt ze strony wyborców Bosaka zagłosuje na Biedronia. I i życie będzie się toczyć dalej, nikt z nich nie zostanie prezydentem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@crest: patologicznego typa który wyniesie kościół na piedestał, wejdzie w dupę klerowi tak głęboko jak PiS nigdy nie wszedł?
  • Odpowiedz