Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pomysł na polepszenie jakości tego składu? Mam milion monet na PC i praktycznie tylko Gnabry i Hierro wymienni. Sam zastanawiałem się nad kupnem ewentualnie Blanca optimus za Zakarię (dla pełnego zgrania + mógłbym wprowadzić ter stegena totsa na bramkę, którego też mam niewymiennego), jakiegoś rasowego napastnika za Kakę lub Odegaarda (np. Halanda TOTS), albo kogoś za Desailly'ego (wczoraj testowałem Kroosa, ale w mojej opinii absolutnie nie nadaje się na ŚPD). Na koniec jeszcze dodam, że posiadam Rafę TOTSa, którego mógłbym ewentualnie dać na lewe skrzydło, a Mahrez powróciłby wtedy na prawe. Sam nie jestem pewien, czy lepszy jest Rafa, czy może jednak Gnabry. W grze zmieniam formację na skrzydłowy wariant 4-2-3-1 (czasem wąskie 4-1-2-1-2). Jestem otwarty na wszelkie pomysły + z chęcią wysłucham różnych opinii na temat różnych zawodników.
https://www.futbin.com/20/squad-builder/view/16234589
#fut
kokos1235 - Ma ktoś pomysł na polepszenie jakości tego składu? Mam milion monet na PC...

źródło: comment_1590165812JJzlKQaj6gvqXnIv8oPrvp.jpg

Pobierz
  • 4
@kokos1235: wedlug mnie konircznie daj napastnika z prawdziwego zdarzenia. Potestuj sobie butragieno(gram 92 juz dlugo i mega daje rade) dalglisha, lautaro martinez jak zgrasz fajnie chodzi. W Twoim przypadku aguero np z mahrezem by sie polaczyl.
  • 0
@Lula7772 Chciałbym dobrać do Aguero, ale najlepiej TOTSa, do którego mi jeszcze trochę brakuje. Może poczekać na unormowanie się ceny Martineza.
@super9 zastanawiałem się też nad taką opcją. Muszę zobaczyć, ile mi wyjdzie za niego. Uważasz to za lepszą opcję niż Blanc Optimus?
@Miczysko z chęcią bym chciał, ale brakuje mi 2mln gdzieś.
Dziękuję Panom za rady. Wszelkie kolejne opinie będą mile widziane. Swoją drogą to ktoś jest w stanie stwierdzić, czy