Wpis z mikrobloga

#fut #fifa
Super gra. Ostatnie 10 meczy przegrałem. Z czego w 9 totalnie przeważałem, a mój przeciwnik strzelał gole w ten sposób: "Bieg na sprincie na wprost, lub pod kątem, podanie, bieg prosto na sprincie, strzał praktycznie w środek bramki, gol". Dodam do tego, że podczas jego biegu na wprost często 3-4 razy zabieram mu piłkę, ale mój Kante, czy inny zawodnik po wejściu w piłkę staje zamroczony, a przeciwnik od razu po zderzeniu biegnie dalej. U mnie średnio na 10 strzałów z piątki Jimenezem wchodzi wchodzi jeden. O dalszych strzałach nie wspominam.
  • 2
  • Odpowiedz
@Graf_Orlok: w tym fut champs mialem z 5 takich meczy, których niewazne jak bardzo sie starałem nie dało sie wygrac, mimo iż przeciwnik odstawał ode mnie umiejętnościami. Na dodatek dochodzi ostatni mecz o golda 1 gdzie w 3 minucie meczu po prostu #!$%@? mnie z serwerów i zakończyłem z bilansem 19-11. Jak tutaj sie nie #!$%@?ć ja sie pytam
  • Odpowiedz
@Graf_Orlok: mialem dokladnie to samo. Normamnie g2 teraz srebro 2. Oczywiscie do s1 jeden mecz i 5 prob w tym wszystkie tak samo wygladaly. Butra 92 z 5 metrow w trybune a zloty benek zza pola karnego w pajeczyne. Chyba mam dosc tego gowna.
  • Odpowiedz