Wpis z mikrobloga

Właśnie Ziobro i jego ludzie umorzyli śledztwo w sprawie wyborów - ich organizacji w okresie epidemii. Ile czasu zajęło gromadzenie dowodów, przesłuchanie świadków, analiza materiałów w prokuraturze? Otóż 3 godziny (slownie: trzy). Najkrótsze śledztwo w sprawie wyborów w historii tego kraju i nie tylko! Ewenement światowy - nagle prokuratura przyspieszyła o 10 tysięcy procent. Oczywiście na chwilę.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-prezydenckie-najszybsze-sledztwo-swiata-o-ich-organizacji/8e9btw8
Przypadek, oczywiście.
Nie wstyd wam pisowcy tak bezczelnie pluć Polakom w twarz?
#bekazpisu #wybory #4konserwy #neuropa #polityka #dobrazmiana
Pobierz
źródło: comment_1587708307ta0qgNmpPvloVMqa12Vi5o.jpg
  • 37
@GordonL: pisoski XD
Chcielibyscie faszyści kazdego kto nie z wami wysłać na sybir a najlepiej kulka w łeb. Dokładnie tak wasi pradziadkowie postępowali.
Na szczęscie jesteś tylko internetowym faszystom i mozesz mi naskoczyć w miękkich kapciach dzbanie. W realnym swiecie takie jak ty chowadchch.owajaa pod dupe i biegną do mamusi
A ze jesteśmy na wykopie to leć do kolegów z moderacji tylko tovpotraficie
@Kempes: a nic takiego bo rozmowa z
@Neubert: XD ale dzban XD nie dziwie sie ze mam cie na czarnej.
No ale czy maliszak moze pojąć patrzac na reszte wpisu pelną dziwnych słów ze to telefon zmienił. Nie bo to maliszak tempy dzban
@GordonL: sposob pisania dopasowuje do rozmowcy.
Brak szacunku do rozmowcy powoduje to ze nie przykladam do tefo uwagi.
Dopiero chciales mnie deportowac a o tym chyba yczyli cie pradziadkowie jak to robili. Wiec nie pisz mi kto jest z radzieckimi
@Kleki_Petra: nie. Kolejny kolega faszysta?
Moze mam na bialorus wyjechać?
To są te wolnosciowe postulaty?
To wam blizej do putian i lukaszenki.
@Neubert: niech ci bedzie ale lepsze to niz byc internetowym partyjnym trolem.
To jest upadek chyba najnizej jak sie da wiec i tak ze swoim pisaniem jestem ponad toba i kolegami
@GordonL: duren partyjny pisze do kogos ze jest durniem XD.
Nie ty bedziesz mowil faszysto kto