Wpis z mikrobloga

zawołaj ktoś @vullkanus:

@login-jest-zajety: widzę że masz zerowe pojęcie xD

o tym co się teraz tutaj #!$%@?? tak, masz rację, dlatego #!$%@? pytam XD

mam swoje teorie, moim zdaniem macie dostęp do dziury której wykop nie potrafi załatać, a #!$%@? o hasła skorelowane z wycieków to #!$%@?

mnie wystarczy fakt taki że do mojego maila/konta się nie dostaliście i się nie dostaniecie, reszta to ciekawość - nie mam tu na myśli anonimowości bo specjalnie na wykopie się nie ukrywam, o same dostępy

widzę, że masz ego #!$%@? przez tę akcję na wykopie w kosmos, wrzuciłeś na czarnolistę po jednym pytaniu, a wytrzepałeś się już pod to też?
@vullkanus:
  • 16
@login-jest-zajety: scriptkiddie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@vullkanus: nie o to pytałem, pytanie brzmiało czy hasła wyciekły skądś (#!$%@? mnie interesuje skąd) w plaintexcie czy to łamałeś hashcatem, ale widzę że raczej do takich urządzeń nie masz dostępu ze swoim poziomem

ofc że jestem ofensywnym i to w podwójnym słowa znaczeniu - atakuję i ludzi na wykopie i jako redteaming, ty też próbowałeś być ofensywny przynajmniej w stosunku do mnie tutaj, ale nie pykło
@vullkanus: a tak w ogóle to popatrz jak używając DELIKATNEGO socjo z mojej strony napisałeś mi właściwie wszystko co chciałem wiedzieć, oprócz tego czy hasła były w plaintext czy trzeba było rainbow tables/hashcata - ale to ma mniejsze znaczenie ;)

wystarczyło cię nazwać scriptkiddie żebyś się #!$%@?ł ¯\_(ツ)_/¯ a #!$%@?ł cię gość w/g ciebie bez pojęcia i z internetów