Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rurka_kapilarna: A miałaś faceta takiego, którego bardziej kręciły twoje stopy niż piersi, czy coś innego?

Albo strasznie lubił stopy, zwracał na nie uwagę, mówił o tym, że je lubi, że go kręcą, ale np nie miał ochoty ich dotykać?


@Kressska: dlaczego dziwny?

  • Odpowiedz
@Traviu: Tzn. to jest dla mnie dziwne, że tez miałam wrażenie, że to go kręci bardziej niż cokolwiek innego. Jako, że powszechnie się uważa, iż to piersi, tyłek powinny podniecać to stopy wydają się być dziwnym wabikiem. Ogólnie nie potępiałam, nigdy się też bardziej nad tym nie zastanawiałam, czy mi to odpowiada, bo nie doszliśmy do takiego etapu, choć wydaje mi się, że stopy to jeszcze nie jest nic takiego "niepokojącego".
  • Odpowiedz
@Kressska: Hmm, dla mnie tak naprawdę nie ma części ciała u kobiety której bym nie lubił. Wszystko przecież jest inne.. Więc tak naprawdę, wszystko na mnie "działa jak powinno".. To chyba normalne, ale też widząc kobiece uszy nie rośnie mi trzecia noga.. :P

Ale ze stopami mam tak, że na wiosnę i latem można ocipieć.. Wychodzisz z domu, patrzysz, stopy, wszędzie stopy. Jak mijasz kobietę to nie patrzysz tam gdzie 'każdy',
  • Odpowiedz