Wpis z mikrobloga

@spellit: Mirki i Mirabelki z pod tagu grafika noszę się z zamiarem spełnienia małego marzenia i kupienia tabletu z ekranem.
Ponieważ rynek troszkę ewoluował zacząłem poważnie myśleć o https://www.xp-pen.com/product/65.html Na codzień do pracy używam intuosa 4 który służy mi wiernie i pewnie będzie służył dalej głownie do vektorów. Tym razem zależy mi na tablecie na którym będę mógł prowadzić #mojeboje rysunkowe.
Czy ktoś ma używał lub używa tego typu tabletu XP? Wszelkie opinie mile widziane (od ścieralności rysików po sam feeling z rysowania po szkle.) #grafika #tabletygraficzne #wacom #fotografia #digitalpainting
spellit - @spellit: Mirki i Mirabelki z pod tagu grafika noszę się z zamiarem spełnie...

źródło: comment_1585573787KgGBFG549RarU0ChXCgN7e.jpg

Pobierz
  • 4
@spellit: Mam XPena i polecam. Sam miałem na początku wątpliwości co do tej marki jednak po dłuższym użytkowaniu uważam że warto było wydać ten hajs na XPena. Jeżeli szukasz szczegółowego porównania bądź recenzji sprawdź . Dla mnie sam feeling jest praktycznie ten sam co na wacomie.
@spellit: Według mnie jakość wykonania jest bardzo zbliżona do wacoma. XPen ma na pewno ma jaśniejszy wyświetlacz od wacoma. Sam pen w ręku leży równie dobrze co ten wacoma, tak naprawdę nie ma tutaj wielkich różnic i nie czuć że to jakaś tańsza podróbka czy zamiennik. XPena mam już drugi rok, cały czas regularnie używany i bez żadnych problemów działa do dziś. xD