Wpis z mikrobloga

@eksperymentator: Witam,
świetna sprawa, szacun za pomysł i wykonanie.
Pytanie, jesteś w stanie udostępnić jakieś dokładniejsze zdjęcia? Płyty od czoła itd... Nie ukrywam, że bardzo chętnie podejmę się zbudowania kolejnego. Na co dzień pracuję w Górniczym Pogotowiu Ratowniczym jako zawodowy ratownik górniczy oraz jestem też ratownikiem medycznym.
U mnie na podziale bojowym mam trzy respiratory Drager OxylogVE300 - super maszyna ;-D
Pozdrawiam serdecznie
Jakub Lewicki
  • 11
Jasne, postaram się wrzucić coś jeszcze dzisiaj wieczorem, może zdążę dodać ulepszenia które zasugerowali inni w komentarzach. Cieszę się, że ten projekt jest sensowny również dla zawodowców( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgodnie z obietnicą wstawiam aktualne zdjęcia dla tych, którzy chcieliby zbudować coś podobnego, czekam jeszcze na dostawę części by dokończyć ulepszenia.

Wymiary płyt to 470x120 z wgłębieniem o głębokości 30 i szerokości 90 mm, dobrane tak, by można je było wykonać jednym cięciem ze standardowej płyty aluminiowej 1000x120x1,5 dostępnej w marketach. Wszystkie śruby to M10 i M4 zabezpieczone podkładkami sprężystymi. Przewody pneumatyczne to 6 mm. Pozostałe części to siłownik pneumatyczny 16x150, elektrozawór