Wpis z mikrobloga

@pietrek0kogucik: w przypadku Pepe i Naingolana ich karty OTW dostaną upgrade i na nich można było zarobić, ale co do Mertensa (którego de facto nie ma w totw) i Koulibaly'ego to nie wiem, też jestem ciekaw
  • Odpowiedz
  • 0
@kemawir123 ale ja Cię w żadnym wypadku nie oskarzam o to że to Ty im kazałeś.. Tylko współczuję że otaczasz się takimi debilami którzy wyżywają inne osoby tylko dlatego że zrobiły co Ty robisz na codzień i jakiegoś tips na transfery. Ale to wykop. Czego się spodziewać bo nastolatkach grających w fifie i korzystających z wykopu.
  • Odpowiedz
@bart88uk: Ale ty dzbanku jesteś żałosny:D chciałes zrobić na złość. Nikt nie ma do ciebie pretensji że dałeś tipa ale co chciałeś osiągnąć pisząc "daje wszystkim nie tak jak xxx jednej osoby" już zapomniałeś może?
  • Odpowiedz
@bart88uk: Może i tak wszystko ok, tylko kto tu jest większym debilem skoro nawet nie umiesz wytłumaczyć co chciałes powiedzieć przez to co napisałes wczoraj?? Wklejasz jakiegos gowno gotowe nikt tu nie wie co to skąd :D.. Bez odbioru bo ześ jest głupi jak but to w sumie nie twoja wina może tylko gdzie byli rodzice się pytam:D ciaooo
  • Odpowiedz