Wpis z mikrobloga

Kupiłem FIFE, zaczynam grać w #fut i totalnie nie wiem na kim się skupić. Są jakieś zadania sezonowe i jak mniemam mam 8 dni, żeby coś zrobić. Na jakim piłkarzu się najlepiej skupić? Jeszcze jakieś ikony można zdobyć, dam rady w osiem dni jakąś zdobyć?
  • 13
  • 0
@endriu92 ale lepiej się na Jamesie skupić?
I z ikon kogo brać? W tamtej FIFIE miałem Van Der Sara i był OP na bramce. Tutaj ten Hierro też wygląda świetnie a chyba bramkarza łatwiej znaleźć na poziomie niż obrońcę.
@wachlarz149: skup się na Jamesie bo go po prostu łatwiej zrobić( ͡° ͜ʖ ͡°) A i najtańszy użyteczny skład to właśnie z PL zrobisz. Jeżeli chodzi o ikony do 6 swapów to lepiej weź Hierro, bo o ile VdS jest fajny to bramkarze i tak mają wylewy w Fifie i jak ma wpuścić to wpuści xD. A Hierro jest solidny i na pewno na początku będzie fajny.
  • 0
@Szczurzewski robię zaawansowane, oby coś wpadło.
Przegrać te pierwsze pięć meczów? Żeby z niżej ligi startować i łatwiej robić zadania. Czy do 3 ligi jest taki sam poziom wszędzie? Z drugiej strony jak będę w niskiej lidze to do Ligi Weekendowej dostanę się za miesiąc.
@wachlarz149: lepiej przegrać i startować z 9-10. Różnica jest jednak odczuwalna pomiędzy 8-10 a 4-5 dywizją. Nie przeraź się tylko ze w 9-10 dywizji będą latały składy za 2-3kk to normalne xD
Jak już uzbierasz te ok 100k to bez problemyu złożysz sensowny skład, a te 100k to uzbierasz chwila moment( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wachlarz149 Zbuduj taki skład, by zrobić jednocześnie pierwsze zadania o Jamesa, Zaniolo, Osimhena i Odeegarda w SB - nie patrz na zgranie i zdobywaj punkty EXPa, bo za to są paczki a za 15 poziom piłkarz. W tym roku możesz grać dowoli w SB, po 40 rozegranych (pominiętych) nie nalicza punktów a zawsze na brązowy skład trafisz i łatwiej wykonać zadanie. Jamesa zrobisz całego w SB. Postaraj się też zrobić jak najwięcej
@wachlarz149 Na Squad Battles nie potrzebujesz wybitnego składu - zobacz jak wyglądają pierwsze zadania o każdego z tych graczy (mam ich zrobionych to z telefonu nie mogę już zobaczyć) i ułóż coś z tego co masz. Z tego co pamiętam to trzeba strzelić bramki pomocnikami lub graczami poszczególnych lig. Jak odbierzesz podstawowe wersję tych graczy to możesz zrobić kolejne ich wersje przy okazji zgarniając paczki ze złotymi piłkarzami i paczki za punkty