Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 174
Mam wrażenie, że wykopki są aż tak wielkimi amebami umysłowymi, że chcieliby, żeby jebło. Własna historia #!$%@? Was nauczyła, skoro chcecie wybuchu wojny. Zwłaszcza, że jesteśmy sojusznikami jednej ze stron konfliktu, a druga jest powiązana z naszym imperialistycznym sąsiadem. Nie mówiąc już o całym okrucieństwie wojny, to chociażby fakt, że będziecie płakać, że '#!$%@? benzyna po szustke, leje tylko za pięć dych' bo przecież ropa drożeje...
#iran
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nolej: Myślę, że zdrowo przesadzasz. Większość tych "zwolenników" to przecież urodzone trolle i producenci gównianego zamętu.
Każdy człowiek który skończył podstawówkę i posiada dwie półkule raczej wie, że wojna to nic do czego należałoby dążyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@warning_sign:

większość to dzieciaki które uważają, że obserwowałyby przebieg wojny w swojej piwnicy a matka im zupe podstawi pod drzwi


Myślę, że większość osób patrzy na to jak na wojnę w Wietnamie, tzn. "USA znowu prowadzi jakąś osobistą wojenkę gdzieś tam daleko od nas".
  • Odpowiedz
większość to dzieciaki które uważają, że obserwowałyby przebieg wojny w swojej piwnicy a matka im zupe podstawi pod drzwi


@warning_sign: A jak niby to miałoby wyglądać inaczej? Nikt chyba nie będzie desantował wykopków ani na Uralu, ani w Teheranie.
  • Odpowiedz
@Nolej: Taak tak, każdy chce wojaczki jak przystalo na prawdziwych mężczyzn. Identycznie mysleli anglicy przed I WŚ, mieli po 18 lat i szli #!$%@? Niemców. Marzenia konczyly sie tam gdzie zaczyna linia frontu i okazalo sie, ze to nje zabawa i można zginąć. Jest tyle historii ludzkich, ktore opisują bestialstwo wojny ale co tam, WOJNA KURŁA BYDZIE HEHEH PEDALY BEDA RUCHANE A BOLZGA ZWYCIEZY KAŻDEGO.

Pierwsze płakanka zaczna się jak
  • Odpowiedz