Wpis z mikrobloga

WYMIANA

Thunder, Trae
oddaje:
Draymond Green
Taurean Prince

Sixers, supersucker
Khris Middleton
Dewayne Dedmon
drugorundowy pick 2021

Wyjaśnienie:
Idę po Middletona, ponieważ brakuje mi punktów w drużynie, a Khris to praktycznie jedyna opcja dostępna za Draymonda, a więcej trójek + lepszy wpływ na FG% i FT% tylko mi pomoże. Tracę trochę asyst, ale mogę sobie pozwolić na to przy moim składzie.
O drugiej części wymiany mam mniej do powiedzenia, ponieważ to była bardziej inicjatywa supersuckera - Prince to był jedyny dostępny zawodnik, który mógł pójść za Dedmona, który jest tragiczny w tym sezonie i ma gwarantowany kontrakt na następny - stąd też w ruch poszedł pick. Mam nadzieję, że Dedmon zostanie przetransferowany z Kings i może w drugiej części sezonu będzie bardziej wartościowy.

Aktualnie Middleton nie jest zawodnikiem na 20 baniek. Dostarcza punkty i trójki na podobnym poziomie jak rok wcześniej, statystyki asyst i zbiórek spadły.
Drużyna jako całość punktuje przyzwoicie wiec postanowiłem poszukać usprawnień pod koszem i w asystach. Dodanie do wymiany Prince'a ma w jakimś stopniu wyrównać utratę potencjału miedzy Middletonem a Greenem.

#dynastiafantasynba
  • 3
  • Odpowiedz
Mail z mojej strony wysłany, jeśli dobrze rozumiem to @supersucker też powinien wysłać i mówi, że to zrobi jeszcze wieczorem, ale jak coś to na pewno potwierdzi to też tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz