Wpis z mikrobloga

@iti1986: dam ci przykład. masz np szanse na zawodnika 88+ 4%szans. I może być tak, że masz 4% szans na trafienie Eriksena który jest wart 30k, a na sadio mane rating 88 możesz mieć szanse 0,000001% bo czemu nie. I pewnie tak jest
@penknientyjerz: ale gdzie oni niby wprowadzaja w blad? masz 4% szans na trafienie karty 88+ i to jest napisane, wszystko sie zgadza
moze chcialbys znac swoje szanse na trafienie KAZDEJ dostepnej karty w fucie? czy po prostu chcialbys znac te wartosciowe, bo tak byloby Ci latwiej/wygodniej/lepiej ?
@iti1986: Ja nie napisałem, że wprowadzają w błąd! Najuczciwiej byłoby znać szanse na trafienie każdej karty - a dlaczego nie podają takiej informacji? Bo gdyby wyszło na jaw, że trafienie dobrej karty jest bliskie wygranej w lotto to ludzie nie tracili by kasy na fifa points. Komu by zaszkodziło znać szanse na trafienie każdej karty? Wiadomo komu :)
@penknientyjerz: kazdej karty? zdajesz sobie sprawe, ze kart zlotych do trafienia w paczkach jest - strzelam - kolo tysiaca? :) skoro masz na 80+ "tylko" 99% to trzeba wiedziec, jakie mozesz trafic, a jakie nie itp
jasne, masz racje, ze trafienie Messich jest baaaaaardzo niskie i podanie takich super szczeegolowych danych zwyczajnie nie byloby im na reke to raz, a dwa - po prostu takich danych byloby za duzo
@iti1986: wiesz, tych gównianych kart szanse są cały czas te same, a tak wyobrażam sobie, że ea mogłoby stworzyć stronę na której dynamicznie zmieniałyby się szanse procentowe na trafienie danej karty. Myślisz, że to za dużo roboty? W ea nie pracuje 10 osób na krzyż, poza tym skoro oni ustawiają szanse % na trafienie danego gracza to dla nich tylko by było kopiuj wklej. I tak, myślę, że przeciętny gracz widząc