Wpis z mikrobloga

#!$%@?, myślałem, że ta gra nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi, ale jednak się jej udało.

15-0 -> 16-7

Co z tego, że w DR potrafię się utrzymać na poziomie 2000-2050 punktów, co o jakimś poziomie chyba świadczy, jak w LW gra mnie #!$%@? XD Bez problemu wbiłem 15 winów i nagle zaczęły się dziać cuda, piłkarze którzy w ostatnich dniach wymiatali nagle nie potrafią grać, piłki odskakują na trzy metry i strata, biegają jakby tonę węgla mieli na plecach, podają do przeciwnika w prostych sytuacjach, obrona się wylewa jak piłka leci w ich kierunku, o #!$%@? tu chodzi XD Co z tego, że w każdym meczu oddaje po 10-20 strzałów celnych, większość z w miarę dobrych pozycji jak nic nie wpada do bramki, wszystko bronią bramkarze i to nieważne czy Ter Stegen, DDG, Lloris XD A jak nie broni bramkarz to zawsze jest w pomocy słupek czy poprzeczka XD A w tym czasie przeciwnik odda 3-4 strzały i wszystko wpada XD niewazne czy wbiega sprintem na #!$%@? w pole karne czy strzela finezyjnym z 20 metrów, obrona nie wie co się dzieje a Ter Stegen nie potrafi obronić strzału XD Jakbym miał zrobić kompilacje wylewów, słupków i dziwnych akcji moich piłkarzy tylko z dzisiejszych meczy to trwałoby to z 10 min, ale szkoda mi miejsca na dysku, bo wystarczająco dużo zabiera ta #!$%@? gra XD

Przepraszam za taki wysryw, ale niestety musiałem wylać gdzieś swoją frustrację na to gówno XD #fut
  • 9
  • Odpowiedz
@kemawir123: U mnie dramat z obroną.. Nie potrafię bronić. Wyjdą mi dwa mecze później dupa. Najgorsze te zejścia z boków nóż #!$%@? przechodzi przez 3 nic nie zrobisz. Była spoko gierka wystarczyło po premierze naprawić odbitki to nie #!$%@? naprawmy odbitki i zmienimy gameplay a w ostatniej latce #!$%@? znowu odbitki. Chora gra i tyle. Rucha na każdym kroku
  • Odpowiedz
@kemawir123: mam tak bardzo często ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, ze mam duzo slabszego skilla, ale czasem po prostu jestem wyraznie lepszy, a gra robi co moze zebym nie wygral.

Mialem kilka spotkań do g2 i wszystko #!$%@?, pomimo, ze moje spotkania wygladaly jak na screenach ktore wcześniej wrzucales ¯\_(ツ)_/¯

Przynajmniej gameplay mialem dobry w weekend.
  • Odpowiedz
@kemawir123: miałem podobne odczucia w tym tygodniu, w piątek na luzie 8-0, zajebista forma, a sobotę konczylem z bilansem 12-6 XD bombardowalem rywali i robiąc wszystko tak samo jak zawsze, walilem non stop po słupkach, bramkarze rywali bronili wszystko, a oni sami bez problemu konczyli akcje słabszymi nogami graczy. Nie dało się grać od soboty, to był jakiś dramat. Podrzuce jeszcze moją wisienke na torcie LW w tym tygodniu:
KsiazePodziemia - @kemawir123: miałem podobne odczucia w tym tygodniu, w piątek na lu...

źródło: comment_fj2uc3DSwycUUeU5ewzWyQYjAfU8YKUX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz