Wpis z mikrobloga

ktoś zarysował mi samochód kluczem lub innym ostrym narzędziem, obstawiam że w nocy. Rysa przez środek od tylnej lampy do przednich drzwi pasażera. Rozejrzeć się najpierw, czy są kamery w okolicy czy od razu zgłaszać na policję? Chodzi mi o działanie w tej sytuacji, czy mam stać w tym miejscu gdzie to się stało itp. #samochody #lodz
  • 9
  • Odpowiedz
@Fenixq: Nie musisz zgłaszać odrazu. Masz AC? W moim przypadku po przebiciu opon zgłosiłem sprawę po pracy. A zauważyłem rano. Standardowo policja a później ubezpieczyciel.
  • Odpowiedz
@Fenixq: Nawet czasu bym nie tracil :) ja w ciagu 3 lat musialem 4x wymieniac oba lusterka + dostalem szlifa po zderzaku ( wymieniony 2 dni wczesniej za 5k zl ). Jednak ja traktuje auto jako rzecz a nie zycie. I lazenie po policji zeby mi umozyli po chwili jest bez sensu. Mam 3 samochody. Lubie do domu wrocic o roznych porach, jak dorwe #!$%@? to zebami wyszlifuje asfalt :D
  • Odpowiedz
@Fenixq: zgłaszaj. Jeśli będziesz chciał naprawiać z AC, to notatka z policji tym bardziej będzie potrzebna ubezpieczycielowi. Policja raczej będzie wiedziała o kamerach w okolicy.
  • Odpowiedz
@Fenixq: kiedys zgłosiłem urwane lusterko przy samej dupie na policji to mnie wyśmiali, jak nie ma kamer to mozesz skakac ludziom po samochodach i #!$%@? Ci zrobia
  • Odpowiedz