Wpis z mikrobloga

#deathstranding
Czu w grze Death Stranding zlecenia standardowe kiedyś się kończą? Zastanawiam się, czy iść do przodu z misjami dla Sama, czy najpierw zrobić wszystkie zlecenia.
  • 17
  • Odpowiedz
@Stulejarz2137: Aktualnie dostarczyłem 500 ładunków. To moja pierwsza gra na konsolę i aktualnie nie mam żadnych innych, pytam się z ciekawości, bo platyny raczej nie zdobędę.
  • Odpowiedz
@R__R: Te zlecenia co jakiś czas się odnawiają. Przykładowo z jednego z węzłów wykorzystasz połowę dostępnych materiałów to na bank pojawią się w innych węzłach zlecenia na dostarczenie brakujących materiałów.
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus @R__R Dzięki wielkie też, jak standardowe się odblokowały to zacząłem je robić i tak jakoś trzy godziny zostały wyjęte z życia, bym chyba je robił w nieskończoność xD
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: U mnie również lajki sypią się co chwilę :D Ogólnie fajny jest ten asymetyczny multiplayer, że mimo samotności jest nas wielu, ale to też strasznie ułatwia rozgrywkę, leciałem po materiały, żeby wybudować autostradę, a tu 3/4 tego co chciałem zrobić już inni wykonali i został mi mały fragment xD Ale mimo wszystko przyjemnie uczucie z tego wynika :D I ilość detali robi wrażenie.
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: Po jakimś czasie można własne konstrukcje oznaczyć, że "potrzebuje pomocy przy rozbudowie" i jeszcze nie miałem sytuacji aby ktoś to olał. Sam wiele razy kończyłem konstrukcje innych a po wbiciu platyny to mając materiałów pod dostatkiem jeździłem po okolicy i levelowałem konstrukcje innych na maksymalny poziom.
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: Wiem wiem, już jestem na takim etapie, że można prosić, ale akurat nie korzystałem z tego, bo nie mam potrzebny, wolę dawać xD Właśnie strasznie podoba mi się to, że ktoś może zacząć, a ja mogę skończyć, daję to dla mnie większą satysfakcję niż jakbym ja miał samemu wszystko budować;p W ogóle ile godzin zajęło CI przejście DS?;p
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus Dzięki, ja mam wrażenie, że za bardzo się bawię w tańcu z DS, ale z drugiej strony jest to gra, w którą chciałbym grać jak najdłużej, a zaraz ukończyć ja jak najszybciej ( ͡º ͜ʖ͡º) Szkoda tylko, że po dostaniu broni i pojazdu, wynurzeni i muły nie robią już wrażenia większego, ale mam nadzieję, że jeszcze się zaskoczę.
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: U mnie tyle wpadło bo się bawiłem grą, zakończyłem z nią przygodę gdy na liczniku było 130h. Końcówka gry jeśli grasz na hard to będzie niezłym zaskoczeniem. Taka mała rada, póki możesz to w węzłach od portowego po stołeczny zostaw sobie w skrzynkach zapas worków z krwią, granatów jak i broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz