Wpis z mikrobloga

Utworzył: 2


Na 122. Z czego jedno sam zgłosiłem do moderacji żeby usunęli i dodałem link w powiązanych (tytułem "Informacja nieprawdziwa") jako dowód: https://www.wykop.pl/link/4904081/zhackowano-strone-pe-anonymous-uwolnijcie-juliana-assange-a/ .

Wykopał: 47


Spora ilość z wykopanych "informacji nieprawdziwych" to znaleziska, gdzie moderacja dodawała czerwoną belkę żeby się wybronić z takiej czy owej sytuacji.

Na 6806 łącznych wykopań jest to 0.69%, czyli tragedii nie ma. Nie były to zamierzone wykopy informacji nieprawdziwych.

@anallizator: Troche zabawne, że próbujesz
  • Odpowiedz
Spora ilość z wykopanych "informacji nieprawdziwych" to znaleziska, gdzie moderacja dodawała czerwoną belkę żeby się wybronić z takiej czy owej sytuacji.


@Enviador: Moderacja, moderacja, wszędzie ta znienawidzona przez konserwy moderacja. Jak oni śmią weryfikować wasze kłamstwa :)
  • Odpowiedz
Widzisz już jaki masz foliarski target?


@anallizator: ale zdajesz sobie sprawę, że te Twoje wywody są nic nie warte? Takie tam ataki ad personam i próby przedstawienia w złym świetle, żeby obniżyć wiarygodność. Innego pomysłu nie masz? :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Enviador: Sprawdź sobie jakie konkretnie fejki mam w wykopanych - głównie prawackie manipulacje o imigrantach, Żydach czy sytuacji białych w Afryce albo afery na Wykopie lub sprawa z bykowym, które chciał wprowadzić PiS (oficjalnie powiedzieli niby, że obecnie tego nie planują, więc informacja nieprawdziwa):
R187 - @Enviador: Sprawdź sobie jakie konkretnie fejki mam w wykopanych - głównie pra...

źródło: comment_hvLBEVnljnsdbde4oTobcZAnz1WJhnrn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@anallizator: zweryfikowałeś te 47 "fejków"? Bo tamta apka to gówno, które jako fejk uważa rzeczywiście fałszywe niusy, ale także wątki, które są przeciwko moderacji/wypokowi i wątki, które zostały zakopane np. przez skrzykniętą na Discordzie neuropę, choć były informacjami prawdziwymi.
  • Odpowiedz
@anallizator: nie wiem, nie sprawdzałem. Niezależnie od opcji, uważanie wszystkich takich znalezisk za "fejk" niusy jest grubą przesadą. Stąd przed stwierdzeniem, że ktoś wykopuje fejki, warto przelecieć tę listę i zwrócić uwagę, co "złego" wykopał.
  • Odpowiedz
@simperium: Ja tak sobie przeglądałem i jest tam z czego kisnąć, ale najbardziej rozbawiła mnie ta "aferka":

https://www.wykop.pl/link/4729415/afera-uzytkownik-nazywa-polakow-parobkami-zydow-moderacja-odrzuca-zgloszenie/

Typ pojechał po antysemitach, a wykopki odebrały to jako ATAK NA POLAKÓW. Czyli trochę jakby wykopki same identyfikowały antysemita = polak, bo gość w swoim poście ani słowem nie wspomniał o Polakach :D
  • Odpowiedz