Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko bo już mnie #!$%@? strzela. W jaki sposób wykańczać sytuacje sam na sam żeby strzelić #!$%@?ą bramkę?
Właśnie skończyłem mecz w FC i przegrałem 2:0, miałem 7 (SIEDEM) (tak, po 3 takiej akcji zacząłem liczyć) sytuacji sam na sam i wszystko bramkarz obronił. Próbowałem wykończyć finezją i zwykłym strzałem i zawsze to samo. Mój przeciwnik miał 2 takie sytuacje, raz strzelił finezją a raz puścił taką szmatę (prawie, że pod nogi mojego bramkarza który obroniłby to gdyby chwilę wcześniej nie postanowił się #!$%@?ć na morde), że ledwo dotoczyła się do bramki. Doradźcie mi, cokolwiek bo już #!$%@? można dostać przez to.

I ogólnie od początku tej FIFY miałem problem ze strzeleniem po akcji sam na sam ale ostatnie dni to jakieś apogeum, dosłownie nic z akcji 1 na 1 nie mogę strzelić...

#fifa20 #fifa #fut
  • 15
@s65kuba mnie ostatnio wszystko z pierwszej wchodziło, jak byłem w polu karnym i dostawałem piłkę. Ogólnie zauważyłem, że lepiej strzelać ciut szybciej, zanim bramkarz blisko podejdzie
@s65kuba: Puść sprint o ile sytuacja pozwala chociaż na te pół sekundy przed strzałem, wtedy wali dużo precyzyjniej niz rozpędzony, no i to zależy od pozycji ale musisz wybrać dobry słupek, zazwyczaj też strzelam po krótkim chyba że jestem bardziej z boku boiska wtedy po dlugim
@s65kuba: zwykly strzal po krotkim, bez sprintu oczywiscie, sporo wpada, sa bramkarze, ktorzy beda to bronic w wiekszej ilosci, ale z reguly te reczniki beda puszczac te strzaly
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s65kuba: #!$%@? po ziemi po długim jest OP w tym roku. Polecam takiego śmiesznego Bułgara, na Youtube nagrywa poradniki z fify, Krasi bodajże się nazywa i ma sporo porad, które się sprawdzają.
@s65kuba: No z tym sprintem to obowiązkowo, ogólnie w tej i poprzedniej Fifie jeśli zawodnik ma trochę miejsca z dala od obrońcy i chociaż pół sekundy piłkę przy nodze bez sprintu to można wymierzyć dużo lepszy strzał niż lecąc na pałe
Dzięki za wszystkie porady, jutro spróbuję wprowadzić je w życie bo dzisiaj już za bardzo #!$%@? jestem i nic by mi nie wychodziło