Wpis z mikrobloga

##!$%@? zaslyszane wczoraj na Orlenie- temat ostatnie hejty w MS i nagonka na Ziobre. Czyli dwa pisiory zaczely "myslec"
- panie Darku, pan jestes dekarz. Tak?
-tak
- na swojej chalupie dasz pan komus zrobic dach, czy sam bedziesz robic?
- no sam zrobie
- bo nikt lepiej tego nie zrobi niz pan. Bo to panska sprawa i panski dom
- no tak
- tak samo ja, tynki u siebie sam robilem.
- to dlaczego ONI ( chodzi oczywiscie o lewactwo, lgbt i wszelakie sily wrogie ojczyznie ) chca odwolac Ziobre? Przeciez on w swojej sprawie jest gwarantem ze zrobi wszystko najlepiej! Wszystkiego dopilnuje..
- no tak

-no zesz k.rwa mać.. rece nie maja gdzie opadać (,)
#urojeniaprawakoidalne
#logikaprawakow
#neuropa #rakcontent #bekazpisu #polityka #polska
robert5502 - ##!$%@? zaslyszane wczoraj na Orlenie- temat ostatnie hejty w MS i nagon...

źródło: comment_aePqmBCzjCezedwm7yFV4L6Up0hsVOOr.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@robert5502: spoko, u mnie ostatnio dla placu zabaw dwóch tak 40-letnich pisowskich ekonomicznych geniuszy przez pół godziny rozmów nie mogli dojść czemu jest tylko 500+ jak to po prostu można dodrukować i oni nie mogli dojść do tego dlaczego nie powinno się tego robić. Wiem, że twój podsłuchany dialog brzmi niewiarygodnie, ale w tym kraju ogrom debili jest przerażający.
  • Odpowiedz
@RocketQueen: Kiedyś też bym nie uwierzył, ale pewnego razu po jakimś marszu pisowskim stali ludzie w kółeczku i robili sobie podsumowanie xD Ja obok męczyłem się z wypożyczeniem roweru miejskiego i podsłuchałem ich rozmowy. Od tej pory już mnie chyba nic nie zaskoczy, to był większy absurd niż wykopowe żarty z pisowców
  • Odpowiedz
@robert5502: no wlasnie to jak zykle porownanie no takie zupelnie nie trafione.

Trzebaby raczej prownac do tego pan tynkarz #!$%@? sobie robote to czy sam siebie ukarze?

NO #!$%@? PEWNIE NIE. Ja #!$%@?.
Demokracja to wybor wiekszosci niestety. Taki dar i przeklesntwo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robert5502: Też wczoraj dyskutowałem z pisowcami. Oni się cieszą że 500+ zostanie zastąpione przez 800+ (niektórzy mówią że wtedy rzucają pracę). Albo #!$%@?ą bzdury że Niemcy upadają i Polacy wracają do kraju bo jest już lepiej.
  • Odpowiedz