Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jak zrobić domowymi sposobami takie torby na swój czołg. Widziałem kilka filmików na YT. Rozumiem że oni używają jakieś specjalistycznego kitu, czasami zamiennikiem jest plastelina? Czy oni to później jakoś utwardzają czy nie przeszkadza jeżeli to będzie miękie? Można to później pomalować? #modelarstwo Generalnie planowałem użyć plasteliny gdyby tylko udało się ją jakoś utwardzić...
GrzegorzPorada - Zastanawiam się jak zrobić domowymi sposobami takie torby na swój cz...

źródło: comment_7v2HbWZ8uDuML7GhxsjS59hiobyDv8xu.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: ja się na tym nie znam, ale zrobiłbym tak - modelina(ta co po gotowaniu twardnieje) - formuję, rzeźbię sobie te wszystkie detale jakimś dłutkiem, potem gotuję, maluję farbkami i pokrywam lakierem żeby się ładnie błyszczały.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: ja uzywam glinki modelarskiej. Schnie samoczynnie, ale z racji na tempo schniecia przy malych elementach nie jest wystarczajaco elastyczna. Przerzucam sie na mase plastyczna fimo ktora polecal mirek na tagu. Przesledz ostatni tydzien to na pewno znajdziesz bo ten tobołek ktory zrobil to rewelacja.
  • Odpowiedz