Wpis z mikrobloga

#!$%@? znowu ty?


@TheFlash: tak, oto ja

Wpisałem "maryja pochwa" bo o te rzeczy mi chodziło, bo pamiętałem te foty i jak te "dzieła sztuki" wyglądały ty #!$%@? dzbanie

xD
przecież to prawacy zawsze #!$%@?ą, żeby nie generalizować i nie utożsamiać 1-2 dzbanów neonazioli z całą prawicą, więc dlaczego przywołujesz jakąś guwnoartystkę, która z LGBT ma tyle wspólnego, że nikt jej nawet nie znał? xD

wziałem to, co pierwsze wyskoczyło

a
  • Odpowiedz
xD przecież to prawacy zawsze #!$%@?ą, żeby nie generalizować i nie utożsamiać 1-2 dzbanów neonazioli z całą prawicą, więc dlaczego przywołujesz jakąś guwnoartystkę, która z LGBT ma tyle wspólnego, że nikt jej nawet nie znał? xD

a jak się wpisze "ksiądz gwałcił dzieci" to pierwsze wyskoczą też ciekawe rzeczy, nie sprawdzę bo po co, i nie #!$%@? się do źródeł, że będą z jakiejś wyborczej xD


@niochland: potrafisz czytać czy nie
  • Odpowiedz
@szybki_zuk Nawet nie pomyślałem nic o gejach, tylko o firemkach, które zarabiają na tej ideologii, jak i forsowaniu tęczy gdzie się tylko da, tak jak pisałem, jestem centrystą i #!$%@? mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale oczywiście znajdzie się jakiś dzban jak niochland, który zesra się tęczą i napisze, że lewica to święta jest
  • Odpowiedz
@TheFlash: o widze, ze #!$%@?łeś o tym jak to LGBT chce skłócić ludzi xD Oczywiscie, dzbany sa wszedzie, ale traktowanie tego jako równych dwóch stron sporu jest śmieszne. Tak samo postrzegano kiedyś walkę o równe prawa czarnych czy kobiet, a teraz nikt normalny nie uznałby, że trzeba jakiegoś kompromisu xD
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: jesteś pewien, że ta "walka" kiedyś też polegała na hejtowaniu innych i prowokacjach? bo coś mi się wydaje, że nie bardzo, no bo...no nie wiem, średnio to działa na korzyść mniejszości, a forsowanie tylko utrudnia sprawę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@GothBoyy666: a no
  • Odpowiedz
@TheFlash: co to znaczy "polegała". Jeśli chodzi ci o to, że w ogóle istnieją takie zjawiska to oczywiście, w ten sposób zawsze można się#!$%@?ć do jakiejś grupy, bo zawsze znajdzie się jakiegoshaka, że ktoshejtuje, ktośzrobił coś niefajnego itd. Szczególnie, że grupa ta jest brutalnie atakowana, potwornie szkalowana i nic dziwnego, że budzi to takie reakcje.
Ale ani nie znaczy to, że postulaty nie są słuszne, ani nie znaczy to, że po
  • Odpowiedz
brutalnie atakowana, potwornie szkalowana


@szybki_zuk: no już bez przesady, tym bardziej, że to głównie jedna patola pluje na drugą i na odwrót

nic dziwnego, że budzi to takie reakcje.

A właśnie dziwi, bo krzyczą o nienawiści, tolerancji, faszyzmie(?! xD), a sami się tego nie stosują, chcą pokazać, że są spoko i mają coś w głowie? spoko, to niech nie robią cipkomaryjek na kiju i nie drą papy jak ostatnio w Poznaniu,
  • Odpowiedz
no już bez przesady, tym bardziej, że to głównie jedna patola pluje na drugą i na odwrót


@TheFlash: no wlasnie to jest najgorsza bzdura. To nie sa dwie rowne strony. Po 1 skala złch zachowań w ogole jest nieporownywalna, po 2. jedna z tych stron nie ma rownych praw, jest powszechnie nieakceptowana przez spoleczenstwo, nie ma w spoleczenstwie rzetelnej wiedzy o nich

a sami się tego nie stosują,


@TheFlash: Nie
  • Odpowiedz
powszechnie nieakceptowana


@szybki_zuk: no i znowu, skąd niby ta "powszechność"?

Nie wrzucaj wszystkich do 1 worka. Tak możesz każdą grupę skrytykować.


@szybki_zuk: pomóż mi skrytykować niepełnosprawnych, ludzi z Downem, bo coś nie potrafię

no to jesteś tzw, pożytecznym idiotą ludzi, którzy przeciwdziałają walce z homofobią


@szybki_zuk: i o tym właśnie mówię, nie jesteś z nami = jesteś przeciwko nam, nie ma co dalej dyskutować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no i znowu, skąd niby ta "powszechność"?


@TheFlash: No przecież są badania na ten temat.

pomóż mi skrytykować niepełnosprawnych, ludzi z Downem, bo coś nie potrafię


@TheFlash: żaden problem. Nie pamiętasz hejtu na protestujacych niepełnosprawnych? Jakichś niefajnych ludzi z niepełnosprawnością też bez problemu znajdziesz. Albo przesadzających z jakimiś postulatami. Z downami to zależy, no bo oni sami za siebie nie do konca odpowiadają, ale no nie są bezproblemowymi ludźmi.

i
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: łykam propagandę? nie trzeba nic czytać prawicowego, żeby widzieć, że to ekhm ugrupowanie LGBT ma też swoje za uszami.

wszystkie foty cipkomaryjek, strona Stop Bzdurom, gdzie hucznie (ponad 2k lajków na post) popiera się psucie czyjejś własności i obrażanie religii? super propaganda, skoro wszystko można znaleźć u źródła.

go to nie obchodzi


@szybki_zuk: nie obchodzi mnie cudza orientacja, a to jest różnica. bo przecież nie ma ważniejszych cech u
  • Odpowiedz
łykam propagandę? nie trzeba nic czytać prawicowego, żeby widzieć, że to ekhm ugrupowanie LGBT ma też swoje za uszami.


@TheFlash: tak, łykasz. To nie jest żadne ugrupowanie. A to, że nie wszystkie osoby LGBT są idealne... No #!$%@?, to tak jakby mówić, że ugrupowanie hetero ma swoje za uszami xD Albo Poznaniacy xD
Właśnie takim głupim gadaniem pokazujesz jak bardzo dałeś się spaczyć propagandą.

wszystkie foty cipkomaryjek, strona Stop Bzdurom, gdzie
  • Odpowiedz