Wpis z mikrobloga

Idealna okazja do bezstresowego zarabiania aktualnie na rynku. Nigdy prościej nie było. Złote karty jak wiadomo niezależnie od ov trzymają przyzwoita cenę na kup teraz, a wystawione na licytację schodza często po quicksellu. Przyklejcie się do 1-2 kart i do roboty. Wczoraj w godzinę żeby nie sklamac jakieś 100-150k czystego profitu, a licytowalem tylko 2 zawodników. Nawet kapitału specjalnie mieć nie trzeba.
#fut
  • 20
  • Odpowiedz
@Majsterzyna: no i dlatego się na tym lekko zarabia, jakby się chciało każdemu to za quicksell by się nie kupowali tych kart xD. Info do tych, którym się np nudzi w robocie
  • Odpowiedz
@Majsterzyna: ja mam ostatnie dni tak luźne, że już wypok nie nadąża z nowymi materiałami. A dostępu przez apke niestety nie mam, a szkoda bo myślę że w te 8h to bym z 500k sobie dorobił na luzaku i zrobił pogbe bez żalu że taki drogi
  • Odpowiedz
@krojcol: ja kupowałem 2, na jednej miałem koło 1-1,7, na drugiej niecałe 2, ale cały rynek był nimi zawalony po 650/10k. W ilość szedłem i kupowałem dziesiątki w ciągu paru minut. Licytuje i od razu na kup teraz wystawiam, to mając 10 miejsc wolnych na liście transferowej na bieżąco wszystko schodzilo.
  • Odpowiedz
@krojcol: to prymitywny i zmudny handel, choc tez w tej edycji i takim sie paralem. Ale duzo lepiej czaic sie na okazje jak na rynku sa w niskiej cenie karty ktore moga byc drogie typu ostatnio totsy lub ify, wtedy mialem 20-30k profitu na karcie, a kart kupowalem kilkadziesiat w 10 minut. Nie ma wtedy straty czasu jak przy tych gownianych licytacjach
  • Odpowiedz
@bart0sz: Tak samo można zarobić na srebrnych kartach potrzebnych do ligowych SBC - często można licytować po 150-250 coinsów i odsprzedać za 1000, czasem nawet do 8000 coinsów jak nagle wrzucą nowego fioletowego gracza z Bundesligi - to był dobry dzień. W dwa tygodnie handlowania i luzu w robocie ze stanu 300k wyszedłem na 2100k i czekam na to, co dzisiaj EA wymyśli.
  • Odpowiedz
@krojcol: nie podam konkretów, bo wygląda na to, że idealnie trafiłem. Nikt za bardzo nie licytowalem, ale karty o niskim ov stosunkowo. Na miliku miałem podobna przebitke, ale odpuściłem bo dużo ludzi to robiło. Myślę, że podobnie wygląda sytuacja przy większości kart, przynajmniej wczoraj wieczorem było pięknie. #!$%@? renifery nie dają mi się dorobić. Rynku nie odblokowali a na konsoli średnio co 15 minut musiałem wyłączać i włączać fife bo
  • Odpowiedz
@TomekK91: że srebrnymi często jest tak, że jest na rynku np 20 sztuk, z czego połowa mocno zawyzona np do jakichś 7-8k, reszta np poniżej 2. Zawsze można zrobić wykup i wrzucić np po 6k, ale za dużo roboty później z podkupowaniem kolejnych tanich. Ale tak już też sporo zarobiłem swego czasu, bez licytowania.
  • Odpowiedz
@FinIshh: nie wiem, jak się komuś chce to skorzysta, jak nie to nie skorzysta. Ja to ciśnienia nie miałem, tak o godzinkę z nudów, bardziej w ramach testów ile można na tym zarobić. No i można przyzwoicie.
  • Odpowiedz
@bart0sz: teraz to trzeba na prawde albo nie mieć życia albo nudzić się cholernie w robocie. Na co komu hajs na tym etapie gry, skoro robiąc karte z sbc nawet nie chce mi się jej przetestować xD ani tego nie sprzedasz, bo na sc już grosze dają i trzeba sporo czekać. Wolę zdecydowanie wolny czas wykorzystać na coś przyjemniejszego. ( )
  • Odpowiedz
@Roxi5017: na SC to grosze dają od co najmniej 2 miesięcy. Poza tym czy ja kieruje to bezpośrednio do kogos? Napisałem, że jest taka opcja, jak ktoś chce to skorzysta, jak nie to nie, w czym problem? A hajs na tym etapie gry jest po to samo, po co i na każdym innym etapie czyli na upgrady w składzie albo na cokolwiek właściciel sobie zazyczy. Odnośnie wolnego czasu to każdy
  • Odpowiedz
@bart0sz: spoko, zluzuj majty, napisałam opinie do ogółu, rodzaj męski, bo tak się zawsze używa do ogólników xD Jest okres wakacyjny, najlepszy w roku, gierka ma coraz mniejszy popyt i dla mnie bezsensem jest robić coinsy, skoro już się ma end game składy.
  • Odpowiedz
@Roxi5017: luźne nie zbyt komfortowe, za bardzo się macha to i owo. Wiem jaki jest okres, wiem też że mimo wszystko mnóstwo ludzi nadal poświęca sporo czasu na gierkę, wiem też że sporo nie radzi sobie z podstawami zarabiania to podzieliłem się taka najprostsza opcja. Kto chce skorzysta, kto nie ten nie skorzysta. Ty należysz do tej drugiej grupy jak pewnie większość z tego tagu, ale może komuś się przyda.
  • Odpowiedz