Wpis z mikrobloga

@zawysokasiatka: mnie trzygodzinna wycieczka kosztowała 20 euro. Łódka była nieduża, płynęliśmy w jakieś 15 osób (w sensie tyle się zebrało na łódce przypadkowych ludzi, nie to, że była to tylko moja ekipa). W plan wycieczki wchodziło: mniej więcej 30 minutowa podróż do zatoki, podróż sama w sobie była ciekawa, ładne klify i woda. Godzina spędzona na plaży przy zatoce. Wracając zatrzymaliśmy się na 20 minut na środku morza, wszyscy się kąpali,
  • Odpowiedz
@zawysokasiatka: przejeżdżaliśmy autem przez wybrzeże i nagle zobaczyliśmy bardzo ładną plażę, zatrzymaliśmy się i akurat tam było stoisko, gdzie napędzano ludzi na tę łajbę, więc się skusiliśmy, niestety nie wiem dokładnie gdzie to było. Cena była chyba wyższa za tę wycieczkę, ale wytargowaliśmy na trzy osoby 60 euro.
Przy plaży na Zatoce Wraku było sporo ludzi, bo akurat podpłynął gigantyczny statek turystyczny i dużo ludzi wysiadło, ale bez problemu można było
  • Odpowiedz
@zawysokasiatka dzisiaj tam byłem, wyplynąlem z Zante o 9,powrot o 13. 25 ojro od osoby. W programie wrak, jakieś 45 minut pływania tam przy plaży, w drodze powrotnej przylwabie w grotach Blue Caves i Xigia. Zdecydowanie polecał, choć bardziej że względu na pływanie w Blue Caves niż że względu na Navagio. Dużo lepiej jest zobaczyć wrak z klifu u góry.
  • Odpowiedz