Wpis z mikrobloga

Afera roletowa w moim domu
Trwa już od - odkąd mam rolety na oknach, czyli od dzieciństwa
Oczywiście firanki sranki, rolety i okna.
Komputer siedzenie mam w takim miejscu że gdy jest słoneczny dzień to nie idzie wyrobić z patrzeniem w monitor, praktycznie nic nie widać, więc musze chociaż do połowy zasłonić roletami.
To nie spodobało się rodzicom, to oczywiście podwineli, ja rozwijam - oni podwijają. Tłumacze że czasami tak trzeba. No nie przetłumaczysz takim mózgom. Któregoś razu matka, coś zrobiła z roleta że była zablokowana, ja już wściekły, za mocno schwytałem te koraliki, i roleta się sprdoliła na ziemie.
To nie miałem rolet przez pół roku, bo matka gdzieś wyniosła schowała. Póżniej znowu założyła, i od nowa to samo.
Czasami dobrowolnie nie siadałem koło komputera przez to słońce. Wytłumaczyłem i wszystko i co? nic, nie ogarniają
Ojciec u siebie w pokoju też w słoneczne dni, rozwija rolete a matka drze sie na niego - i tak w kółko, ten cyrk prdolnik w domu.
Chyba 2 razy były grubsze akcje, że roleta spadła, a raz matka zdjeła jak gdyby nigdy nic i schowała.
Dom poj*banych.
Wołam tych co plusowali zapowiedż, jak obiecałem

@Bez_sens-1, @Riczler, @Hollaholla, @moonchild_sanelly, @jasiek383, @ukaszeq, @Ezev, @falwack, @Deleter29, @karamazov, @Jell-o, @POKEMON1, @jurek-xd, @divved, @jablkawmasle, @saltypretzel, @Dobrohoczy, @Ghost2, @Obronca_moralnosci, @DonFurajkresko, @Damien_Up, @Fukurokumaru, @Atomdorka, @WhiteRower, @Evarrez, @FilozofujacyTopor, @Azook, @BrunonK, @YOUNG_BAD_WHITE, @wyimaginowanypampasowiec, @mtk3ti, @rivaldo77 @wypokk
Mescuda - Afera roletowa w moim domu
Trwa już od - odkąd mam rolety na oknach, czyli...

źródło: comment_9PMFpostfCiXYtA0xYRTEjeDVGvWgAID.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: no jasne bo w słoneczny gorący dzień najważniejsze żeby jak najwięcej gorąca weszło przez okno jak do szklarni i żeby się w komputer nie dało patrzeć. zgaduję że twoja mama jest też typem który w upał otwiera okna żeby rozgrzane powietrze wpadło do mieszkania "bo jest duszno i nie ma czym oddychać"
  • Odpowiedz