Wpis z mikrobloga

halo gracze w #battlefield dokładnie w #bfv moje pytanie: czy warto? na początku nie byłem za bardzo dobrze nastawiony ale tak po tych kilku dobrych miesiącach po premierze to zaciekawiło mnie na nowo

myślę nad kupieniem origin Access na miesiąc za 15 złotych i przetestowaniem, ostatni raz tak zrobiłem z #bf1 i potem kupiłem i nabiłem ze 150h xD

proszę doradzić czy będzie fun czy nie
nie jestem Battlefieldowym purystą (gram od BFa2, ale jestem nastawiony na nowości) i czy się spodoba

#grykomputerowe #pcmasterrace
  • 10
@niochland: żaden ze mnie ekspert ale patrzę krytycznie na każda grę i więcej się irytuje grające V niż mam funu. Zreszta poczytaj opinie ludzi którzy grają i nie płaci im EA za promocje gry. Battlefield 1 bije na głowę V, nawet 4 i 3 pomimo tego ze są stare są lepsze niż V. Cukierkowy BATTLEFIELD dla 15 latków to właśnie V
@Shmit to pewnie subiektywna opinia ale gameplay bardzo mi się podoba a na skiny i inne śmieszne dodatki nie zwracam uwagi. Według mnie gra jest strasznie pokrzywdzona przez głupie decyzję deweloperów ale kiedy już wejdę na serwer i zaczynam strzelać to o tym zapominam.
@tomus11115: gameplaye fajnie wyglądają ale gra jest irytująca. Wiadomo ze czasem wchodzi fajnie i jestem na gorze stawki, czasami odwrotnie ale ilość błędów i niewidoczni przeciwnicy zlewajacy się z otoczeniem powodują ze niechętnie w to gram
@niochland: Klimatu ww2 w większym stopniu tutaj nie poczujesz ( czasem dziwne mundury, nieścisłości) - to jedna z takich większych wad. Rozgrywka stoi na wysokim poziomie i tutaj jest krok względem BF1 gdyż gunplay jest jeszcze lepszy. Jeśli chodzi o zawartość to dochodzi ona od ostatniego czasu (nowe mapy, bronie) a bodajże pod koniec roku wychodzi nowy rozdział z nowymi frakcjami i teatrem wojny. Moim zdaniem warto ale poczekałbym z kupnem