Wpis z mikrobloga

@komarek: Hej, moja siostra miała operację usunięcia Jelita grubego. Zostawili 8cm odbytnicy. Moja mama martwi się że będzie dalej powodowało problem. Czy już nie masz problemów z pozostawionym fragmentem?
  • 8
  • Odpowiedz
@Gawell: Cześć! Niestety mam ale problem ogranicza się tylko do krwawienia z pozostawionego kikuta odbytnicy. Lekarz zaglądał tam dwa razy i mówił ze nie ma tragedii.
  • Odpowiedz
@Notabene: Zmieniło się i to bardzo ! Jestem zdrowy i w pełni sprawny wkoncu :) nie muszę planować drogi od toalety do toalety. Wyniki badań w normie i wreszcie mogę jeść na co mam ochotę :)
  • Odpowiedz
A chciałbym zapytać tylko jeszcze czy musisz nadal brać leki? Czy mogłeś ograniczyć dawkę, czy w tej kwestii bez zmian
  • Odpowiedz
Aktualnie nie biorę żadnych leków :) z wyproznieniami do worka jest różnie zazwyczaj do godziny 17 nic nie leci a potem 3-4 razy go opróżniam. Chyba ze mam dzień wolny od pracy i dużo jem to wtedy częściej ale nie jest to denerwujące. Opróżniam go za każdym razem kiedy idę np. Siku
  • Odpowiedz
Zachorowała na ciężką postać wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Na początku ostre rozdęcie okrężnicy. Ogólnie 9 miesięcy temu zdiagnozowano i od tego czasu ścisła dieta. Nie miała okresu remisji
  • Odpowiedz