Wpis z mikrobloga

Buffon: "Nie wróciłem tutaj dla dodatkowych minut, tylko po to, żeby pomóc drużynie.

W Juventusie panuje określona hierarchia i Szczęsny zasługuje na to, by być pierwszym bramkarzem.

Chiellini oferował mi opaskę kapitana, podobnie jak Wojtek bluzę z numerem jeden, ale w obu przypadkach odmówiłem, ponieważ kapitanem jest Giorgio, a numer 1 powinien nosić podstawowy bramkarz.

Zagram z numerem 77, by uczcić fantastyczny sezon w Parmie po którym po raz pierwszy trafiłem do Juventusu."

Typowo - cały internet zdążył już zjeść Buffona, że niszczy swoją legendę i karierę Wojtka, a tutaj jak zawsze klasa. Dobrze mieć go z powrotem.

#juventus #seriea #transfery
realbs - Buffon: "Nie wróciłem tutaj dla dodatkowych minut, tylko po to, żeby pomóc d...

źródło: comment_JDmCrEnzLA8FRnkWsqBOUGSHtEO5EORY.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
przecież wszyscy wiedzą, że Buffon idzie na ławkę, więc jak miałby niszczyć mu karierę


@ranunculus: hehe, aż do czasu jak dojdą do jakiegoś ważnego meczu to nagle to Buffon będzie "spełniał swoje wielkie marzenie" a Szczęsnemu odbierze się szansę. Nie wierzę w takie banialuki, Buffon wie że PSG gówno osiągnie bo kupiony skład gwiazdeczek jest gówno wart to wraca z podkulonym ogonem żeby ostatni raz powalczyć o trofeum, jakby był
  • Odpowiedz
@realbs: fajnie że wraca, ale z drugiej strony już miał zajebiste pożegnanie.. to teraz znowu je będzie miał? #!$%@? sytuacja.
chociaż z drugiej strony gdzie miałby iść? do byle jakiego klubu nie pójdzie, a tam gdzie coś go wiążę tj. parma i juve to już pierwszy skład i cały plan na bramkarza oba te zespoły mają.
a grać w jakiejś catani czy innym arsenalu z którymi nic go nie łączy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile jeszcze tagów będę musiał dodać na czarno żeby tej #!$%@? piłki nożnej nie widzieć
(°°
  • Odpowiedz
@KosmicznyKot: serio (poczytaj o Ronaldo i jego przenosinach) we Włoszech jest liniówka 100 tysięcy euro i w dupie ilie zarobisz, a Francuzi mają 45% (+4% dla dochodów rocznych powyżej 500 tys. euro).
  • Odpowiedz
@Czarzy: wraca po to, bo chce pracować w klubie po zakończeniu kariery, a ze chce jeszcze pograć, to wraca do domu. Sam prezydent do niebo dzwonił z prośba o powrót, wiec nic z tego co napisałeś nie ma po prostu sensu
  • Odpowiedz