Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 29 lat. Nigdy nie pracowałem. Mam znaczny stopień niepełnosprawności więc teoretycznie mogę się tym tłumaczyć ale z drugiej strony mógłbym iść do pracy ale boję się. Boję się kontaktu z ludźmi. Poza tym nic nie umiem. Nie mam żadnych umiejętności. Cholernie się tego wstydzę ale nie umiem tego zmienić. Teraz mieszkam z rodziną ale panicznie boję się chwili gdy moich rodziców zabraknie, a są coraz starsi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dodatkowo nie mam znajomych. Wszyscy pracują, zarabiają, są samodzielni finansowo, a ja zarabiam 0 zł. Tak się tego wstydzę że nie utrzymuję z nikim kontaktu.
#depresja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: z punktu widzenia państwa jesteś bezużyteczny, ale rodzice mimo wszystko pewnie cię kochają, szczególnie matka ze względu na hormony "przywiązania" wydzielone przy porodzie - no nic zacznij coś robić, bo po śmierci starych nikt cię z ulgą nie będzie traktował, niestety dla cb
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: upośledzony czy co? Też mam znaczy i patrz - nawet własną firmę mam, a ostatnio nawet handluję alkoholem importowanym z Brazylii. Da się, wystarczy trochę ogarnięcia się.
  • Odpowiedz