Wpis z mikrobloga

@vovo: chodzi o to, że telefon to nie jest samochód za pół miliona na który trzeba pracować wiele lat tylko jak coś przestaje działać albo pojawia się coś nowego to się go wymienia o ile się chce. To nie jest zakup na całe życie żeby analizować każdy szczegół
  • Odpowiedz
@vovo: pamiętam jak 2 lata temu bawiłem się ip6s mojej koleżanki i to #!$%@? prawda. z zajebistą płynnością ten telefon nie miał wiele wspólnego xD nie wspomnę też o tym, że znam jakieś 10 osób z iphonami, którym się wyłączał przy temperaturze około 0*C i niżej XDDD no #!$%@?, nawet gruzy za 200 zł z mixa w play nie mają takich problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RicoElectrico: Nie wcale xd o czym ty mówisz

Tak samo jak wsparcie, w androidzie kończy się po wyjęciu z pudełka. A apple? Aktualizuje jeszcze starego 5s

@RozowaZielonka:

Szkoda że system na procku co ma 5s chodzi jakby do Corvetty włożyć silnik 1.2 tsi
  • Odpowiedz
@mmenelica miałem iPhona 6s i potwierdzam. Telefon wyłączał się przy niskich temperaturach. Prawdopodobnie wadliwe baterie były montowane do pierwszych modeli. Polecam Google Pixel 3 xl.
  • Odpowiedz
  • 0
@RozowaZielonka Warto też dodać psujące się ekrany dotykowe które były zmorą ip6+ a naprawa kosztowała 800zl... Bo chip od dotyku był w newralgicznym miejscu i po roku używania luty zaczęły się kruszyć
  • Odpowiedz