Wpis z mikrobloga

Mam do oddania sprawny #applewatch od #apple series0. Kupiłem nowy, a ten jest porysowany trochę ale ponoć szkło można wypolerować. Gorszy temat jest taki ze pasek z aliexpress nie wyszedł i został zablokowany w zegarku. Nie mam czasu ani ochoty się z tym babrać wiec chętnie zrobie #rozdajo na niego. Pudełko, ładowarka, kabel. Trzeba tylko kupić nowy pasek, bo jak pisałem rozwalił się i jedna jego cześć nie chce się wypiąć. Jacyś chętni? Miałem wyrzucić ale może ktoś chce sprawdzić jak to działa, to będzie akurat. Stan wizualny to 3/6
  • 23
@WaranKojtyla: @methiu: jak ten series 0 jest na najnowszym watchOS to tylko się zrazicie xD
Pierwsza wersja miała bardzo słabe parametry, jak wymieniałem na series 4 to praktycznie był nie do użytku poza wyświetlaniem godziny i liczeniem kroków xD
@WaranKojtyla: @methiu: @Songbird: @jednoreki_kucharz: @x-SANTA-x: @Psota: @RJ_45: @snickers77: @borysszyc: @Estetykatopodstawa: @kotke02: @niemanicka: jest to czarny rozmiar 42, i raz jeszcze pisze-ma zacięte mocowanie od paska w jednym miejscu, wiec chcąc coś zrobić trzeba najpierw to wyjąc a potem założyć pasek którego nie mam, ale można kupić na Ali czy olx. Jest porysowany i powolny ale tak jak pisałem to raczej