Wpis z mikrobloga

wotofo profile rda


@Lamb0: Jak kupujesz squonkowy atomizer to wykorzystaj przewagę technologiczną i kupuj pod to baterię. Co do samego wotofo- polecam. Dobrze smak oddaje, nie jest skomplikowane w obsłudze. Osobiście używam z Vandy Vape Pulse X
@Lamb0: Vaporesso Armour Pro, prawie 20mm niższy a mimo to oprocz 18650 przyjmie tez 20700 i 21700. Co do gory jesli chcesz na mesha niedawno mial premiere Kylin M, ale w polsce chyba jeszcze nie do kupienia.
@k3lt: @marek-wozniak-750: @fafulec: Ciut przy drogie te wasze baterie :/ z początku i tak chciałem wydać ok 250 cebulionów bo mi się znudziło wydawanie 20 złoty na grzały do p25, ale jak taki zestawik zlozylem to mi sie spodobalo co prawda 350 zeta(z akumulatorem), ale powiedzmy, ze jestem w stanie tyle wydać i to jest maksymalny próg
@Lamb0: Wiem, że wstępny koszt zabawy ze squonkiem jest dość wysoki, ale po czasie zobaczysz, że warto. Różnica w smaku kolosalna, a koszt obsługi jest znacznie niższy. Nawet za 12zł masz 3 metry mesha (a wykorzystujesz wycinek 1,5cm) + wata według uznania 10-20zł.
Ok, trochę posiedziałem, poczytałem i poszukałem. Co myślicie o takim zestawie, osobiście nigdy nie spotkałem się z WOTOFO RECURVE, jest to mechanik, ale z zabezpieczeniami (minusem brak mozliwości ładowania i uzywania jednocześnie) więc myślę, ze moze być ok. Jest to strona producenta więc mam nadzieję, ze nie mam się o co martwić jezeli chodzi o jakość sprzętu lub scamem. Co myślicie o tym zestawie oraz co ewentualnie byście zmienili?