Wpis z mikrobloga

Kierownik jest zachwycony tym pijakiem z psem, uważa jego bełkot za coś niesamowitego, słucha go z wielka przyjemnością, jednym słowy jest zajarany jak rastaman na jamajce.....ja tego gniota wyłączyłem po 2 min bo ani oglądać ani słuchać się tego nie da. Na prawdę już nie rozumem tej fascynacji kierownika coraz to gorszym menelstwem gdzie naćpani lub nachlani #!$%@?ą takie kocopoły że ręce opadają - nie wspominając już o grażynach i januszach. Jeszcze te jego kręciołki tą kamerą dookoła z tą jego facjatą i ten #!$%@? kciuk....może niech kupi drona do ujęć z powietrza, ma przecież papiery na drona, umie czytać mapy lotnicze (najlepiej), kasy jeszcze chyba ze zbiórek coś zostało, warto zainwestować w nową firmę....

#jaktoogarnac #jto #kurzatkowski
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HannibalSmyth: Ćpun wiadomo, ale jakiś wyjątkowo wydaje mi się dziwny. Nie czuł bym się bezpiecznie przy nim. Kierownik niech przestanie pieprzyć o tym kciuku geście pilotów, bo samolotów nie było, a gestu używają wszyscy i to od wielu set lat. Niech sobie wymyśli jakis wlasny gest symbolizujacy udany interes na pogubionych ludziach.
  • Odpowiedz
@holden_: no jestem pod wrażeniem...na prawdę nie sądziłem że kierownik w tak szybki sposób zdobędzie kolejny 47 zawód - operator kamery i drona w tak poważnej produkcji. Życzę mu w imieniu swoim wielu sukcesów na gruncie zawodowym filmowym i operatorskim - tylko żeby nie latał tym dronem wkółko jak ma to w zwyczaju bo widowni w głowie się zakręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)...no to teraz #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@holden_: Ten dron przypadkiem nie był zakupiony z pieniędzy ze zbiorki która organizował z synem i później się z nim posprzeczał?
Mogę się mylić, tyle już tych zbiórek było...
  • Odpowiedz