Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@KontoDoDzialanTaktycznych ja głównie dla zmiany czcionki i adaway :) Nie wiem czemu oneplus zablokowało możliwość zmiany czcionki dla naszego języka :/ Jak się zmieni na angielski to można na ich czcionkę Slate zmienić, a na polskim ni #!$%@? :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tadocrostu: zawsze używam magiask teraz do 7pro zrootowalem przy użyciu zpatchowanego boot img, ale jak miałem oneplus 5t to wygrywałem twrp i flash magiska i zawsze wszystko śmigało bez żadnych problemów, teraz tak nie zrobiłem bo do 7pro nie ma jeszcze na 100% dopracowanego twrp :)
  • Odpowiedz
@BooB: no i właśnie to TWRP przypadkiem nie jest już potem "otwarte" ?? Sprawdz u siebie czy mozesz tam wejsc i dostep do plików z telefonu czy masz? Jeśli tak to właściwie brak szyfrowania...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tadocrostu: nie, twrp potrafi odszyfrować telefon tylko jeśli znasz hasło ¯\_(ツ)_/¯, bez niego dużo nie zdziałasz ;)
  • Odpowiedz
@BooB: to chyba root poleci u mnie tez... Oczywiście po roocie masz zero oficjlanych updatow przez OTA nie? Trzeba się #!$%@?ć za każdym razem od nowa z rootem po aktualizacji softu, nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tadocrostu: to już zależy do telefonu, w sumie nie wiem jak to będzie w 7pro i u ciebie, w 5t było tak że pojawiał się ota, wykrywał że jest root i pobierał cały soft (ok 1.6 GB), a po flashu musiałem od razu robić flash roota bo inaczej przepadał, ale ponowny root to żaden problem, jak już wiesz co i jak to tylko kilka komend :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sieniaku: GPS zdążyłem tylko dziś sprawdzić na Endomondo i wygląda że jest ok :), zdjęcia w dzień ok, w nocy tak średnio bym powiedział :)
  • Odpowiedz